Współpraca

Cześć i czołem!

-Jeśli trafiłeś w to miejsce to znaczy że interesuje Cię współpraca z nami. Obojętnie czy chcesz zostać jednym z nas czy też może posiadasz własną stronę i chcesz z nami nawiązać współpracę na zasadzie wymiany, jesteśmy otwarci na Twoje wsparcie i warunki.

Zatem by zostać redaktorem czy też pomocą naszej strony, za dużo to Ci nie potrzeba. Co jest wymagane by stać się członkiem jedynej załogi, która oddała serduszko najemnikowi z niewyparzoną gębą? Oto lista:

  • Zamiłowanie do postaci Deadpoola i przynajmniej przeciętna znajomość uniwersum Marvel Comics.
  • Wiek +16 lat.
  • Znajomość języka angielskiego i umiejętność tłumaczeń newsów.
  • Umiejętność wyszukiwania newsów. (zapewniamy dostęp do naszych źródeł)
  • Systematyczność jest najważniejszą sprawą. Nie chcę mieć leserów w teamie, a współpraca jest kluczem do sukcesu.
  • No i oczywiście chęć nauki od starszych kolegów jak operować stroną 🙂

Nikt niestety Wam nie zapłaci za robotę jaką wykonujecie, tak jak nam nikt nie płaci za prowadzenie strony. Mało tego, czasami chcemy nawet opłat na zrzutki na konkursy lub promocje postów na Facebooku, choć to absolutnie nie jest obowiązkowe… a przynajmniej tak mówię żeby Was nie odstraszyć. Jedyne co mogę Wam zaoferować to odcisk mojej mordy w betonie.

Żarty na bok. Deadpool Polska jest, był i będzie serwisem całkowicie darmowym. Robionym od fanów dla fanów. To co Wam oferujemy jak strona czy sporadyczne konkursy, wszystko idzie z naszej kieszeni na to. Nie mniej jednak, pracując u nas zyskujesz umiejętności dziennikarskie, podstawy poprawnego pisania, poznajesz od podszewki swoją ulubioną postać i całe jej uniwersum, spędzasz czas w przyjaznej atmosferze a jak profity jakieś będą to nie omieszkamy się z Tobą tym podzielić. A przede wszystkim tworzysz jedyną w swoim rodzaju społeczność, dedykowaną w stu procentach Deadpoolowi. Dla nas to wystarczająca nagroda, mamy nadzieję że dla Ciebie również 😉

Ale co jeśli posiadasz stronę i chcesz żeby u nas zawisł sobie jeden z banerów Twojej stronki. Wówczas prosiłbym Cię o kontakt na mój prywatny Facebook że jesteś zainteresowany współpracą z nami, i podesłał nam swój baner w rozmiarze 200 x 200 pikseli. Umieścimy go na stronie w momencie, kiedy nasz baner zawiśnie u Ciebie Drogi przyjacielu. Jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy jak konkursy z nagrodami choćby. Na swoim koncie mamy udaną współpracę min. z ATOM COMICS czy Stworki Potworki i zachęcamy Ciebie również do nawiązania kooperacji z nami. Oferujemy także wsparcie medialne na imprezy, na terenie całego kraju, także jeśli chcesz by Deadpool Polska Cię reprezentowało to nie zwlekaj i pisz. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie omieszkaj pytać w prywatnej wiadomości lub na nasz mail redakcja@deadpool.pl . Dziękujemy że poświęciłeś te parę minut na przeczytanie tej stronki. Wierzymy że odpowiedziała ona na wszystkie, Twoje pytania.

NASZE BANERY:

Obecnie szukamy:

Newsman – szukamy newsmanów, którzy będą chętni nauczyć się obsługi naszej strony i wyszukiwania newsów.

Do zadań newsmana należy:

  • Wyszukiwanie newsów
  • Wrzucanie newsów na stronę internetową oraz fanpage na Facebook’u
  • Tłumaczenie tekstów

Każda osoba, która będzie chciała spróbować u nas swoich sił jako newsman, będzie ‚fachowo’ przeszkolona w tym zakresie. Ba, mamy nawet filmik instruktażowy, jak wstawiać posty na naszą stronę i na fejsa.

Grafik – szukamy utalentowanego grafika który pomoże nam stworzyć jedyne w swoim rodzaju Logo Deadpool Polska (stare się trochę przejadło) a także pomoże nam tworzyć wzory na koszulki i inne duperele, które będą promować nasz site.

‚Jakiś gość’ co zajmie się tym pier***onym Twitterem – tak, szukamy też kogoś do kogo będzie należało skracanie postów do ilości 160 znaków i wrzucanie ich na nasze konto na Twitterze.

Recenzent – szukamy też osoby z którą będę miał osobisty kontakt (z Warszawy najlepiej), z którą się podzielę komiksami (nie na stałe, żeby było jasne) by pomogła mi pisać recenzje na rzecz serwisu.

Youtuber – szukamy też osoby, która ma smykałkę do kręcenia i montowania filmików, z Deadpoolem w roli głównej. Szukamy kogoś, kto pomoże nam zrealizować kilka pomysłów.

Ta współpraca ma tylko nakreślić Wam kogo w praktyce szukamy. Jeśli uważasz że mógłbyś się w jakiś sposób przydać naszej redakcji, napisz do nas, powiedz co chciałbyś robić, opowiedz o sobie i o swoim doświadczeniu. Nie licz na to że Cię przyjmiemy z miejsca, ale możesz liczyć na to że na pewno damy Ci szansę się wykazać i żadnej Twojej pracy nie wykorzystamy bez Twojej zgody.

Serdecznie zapraszamy do współpracy 🙂

Facebook Comments