Deadpool 3

„Deadpool 3” otrzymał nowych scenarzystów

„Deadpool 3” w końcu doczekał się ruchu ze strony Disney’a i łaskawie przydzielono mu nowych scenarzystów.

Wygląda na to, że pyskaty najemnik wraca do akcji! Przez długi czas nie było żadnych informacji odnośnie tego, co się stanie z Wade’em po tym, jak Disney zjadł wytwórnie Fox. Wielu z nas się zastanawiało, czy w ogóle tak słodko pierdzące studio jak Disney, w ogóle utrzyma Deadpoola w kategorii R. Nawet pomimo tego, iż wersja PG-13 powiedzmy, że się udała. 

Deadpool w MCU, zaprezentuje swoje dwa oblicza

W każdym razie, okazuje się, że studio WRESZCIE dostrzegło potencjał tego co ma i zatrudniło Ryana Reynoldsa, nie tylko jako gwiazdki grającego tytułowego bohatera, ale także jako producenta filmu. Co więcej, na pokład zaproszono również siostry Wendy Molyneaux (Jezu, piszę się to ciężko, a co dopiero jak się czyta?) oraz Lizzie Molyneaux-Loeglin (nie było męża z prostszym nazwiskiem?), które zajmą się pisaniem scenariusza dla filmu. Pomimo tego, że omawiane kobietki, nie mają dużego wkładu jeszcze w to, czym żyje Hollywood, mają już na swoim koncie coś co się zwie „Bob’s Burgers”. Nie pytajcie, też nie wiem co to jest. Ponadto, seria spod ich skrzydeł wyszedł serial pt. The Great North”, który zadebiutuje na FOX w 2021 roku i już został zapowiedziany drugi sezon dla tego. 

Justin Kroll z Deadline, zapewnił na swoim twitterze, iż Wade Wilson pozostanie w kategorii R, pomimo faktu, iż poprzednie produkcje z domu pomysłów były raczej produkcjami FF (Family Friendly, nie F*ck Friends zboczuchy). Najwyraźniej jedna rzecz, nie wyklucza drugiej, i mówię tu o brutalności w stosunku do poprzednich produkcji, a nie tego co w nawiasie. 

Deadpool nie pojawi się w V fazie MCU

Póki co, nie określono jednak w jakim tonie zostanie utrzymany film, tak niestety, nie zobaczymy Rhetta Reese’a oraz Paula Wernicka, którzy pracowali nad poprzednimi filmami. Tak samo nie ma podanego jeszcze reżysera, który weźmie na barki owe dzieło. Tim Miller raczej nie wróci do gry, z powodu hehe „różnic artystycznych”, zaś David Leitch jest teraz jeszcze większą szychą niż był, zatem jego grafik jest zapełniony.

„Deadpool 3” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Ale to nic, bo grunt, że coś się dzieje. 

Ps. graficzka od BossLogic inc. <3 


Źródło: Comicbook.com

 

Facebook Comments
Kliknij:
0