marvel cinematic universe

Deadpool nie pojawi się w V fazie Marvel Cinematic Universe

Żartobliwy wpis Ryana Reynoldsa, jakoby Deadpool miał się pojawić w V fazie Marvel Cinematic Universe, okazał się… tylko żartem.

O ile Marvel Cinematic Universe, będące pod skrzydłami Disney’a, ma rzeczywiście ogromną paletę bohaterów, tak jak podaje serwis ComicBook.com nie ma żadnej informacji odnośnie Deadpoola w V fazie MCU. Według wyżej wymienionego serwisu, który miał okazję porozmawiać z prezesem dywizji Marvela – Kevinem Feige, sytuacja, póki co, nie uszczęśliwi fanów czerwonego najemnika. Spekulacje trwały np. by wpleść tą postać przy okazji trzeciej części Spider-Mana, bo fani oczekują przeniesienia komiksowego bromansu na ekrany kin.

Nie, to znaczy trwają rozmowy odnośnie przyszłości wszystkich własności Fox, jak ich wykorzystać i kiedy ich wpleść. Ale odnośnie tej, konkretnej postaci, nie ma ani jednego słowa.

Twierdzi przewodniczący Marvel Studios. Wychodzi zatem na to, że jeśli Deadpool pojawi się w przyszłości w Marvel Cinematic Universe, to nie będzie to na pewno w duecie z pajęczakiem. Zresztą, historia Spider-Mana i Deadpoola była tworzona przez wiele różnych komiksów, by zaprowadzić w końcu wszystko do cyklu komiksowego Spider-Man/Deadpool. Umieszczanie tych dwóch w jednym filmie nie jest najlepszym posunięciem, przynajmniej jeszcze nie teraz.

Wiele rzeczy pozostaje także niewiadomymi m.in. fakt czy Ryan Reynolds pozostanie w roli pyskatego najemnika. Film Był Sobie Deadpool, będący Deadpoolem 2 w wersji PG-13, udowadnia, że aktor potrafi być zabawny nawet pomimo narzuconej cenzury. Fakt, Bob Iger wspominał, że Deadpoola pragną pozostawić w takiej formie jaką fani znają i kochają, ale czy to będzie prawda? To się okaże.

Biorąc pod uwagę, iż faktycznie trwają rozmowy, co do przyszłości X-Men oraz Fantastycznej Czwórki, wkrótce powinno pojawić się więcej informacji.


Źródło: ComicBook.com

 

Facebook Comments
Kliknij:
0