dwa

Wade Wilson w MCU będzie prezentował dwa oblicza

Deadpool w Marvel Cinematic Universe zostanie przedstawiony na dwa sposoby.

Co się kryje za tymi enigmatycznymi słowami? Jak wiadomo, choć Mr. Pool nie pojawi się w nadchodzącej fazie MCU, to nadal pozostaje V i kolejne, o czym może świadczyć fakt, iż w kwestii Deadpoola, Disney prowadzi rozmowy, co zrobić z postacią. Serwis Variety doszło rzekomo do informacji, jakoby Deadpool miał prezentować dwa oblicza. Wade trafi w końcu do Marvel Cinematic Universe i tam, ze względu na określoną kategorię wiekową, zaprezentuje nieco lżejszy charakter. Nie oznacza to jednak, że twórcy porzucą krwawe oblicze Wade’a, znane z dwóch poprzednich filmów od wytwórni Fox. To jednak jest zarezerwowane dla solowych filmów z bohaterem, które najwyraźniej pojawią się w przyszłości, a sam Wade pojawi się również w innych filmach, gdzie (ze względu na ton tych filmów) nie będzie ucinać łbów.

To oznacza mniej więcej tyle, że postać Deadpoola ma szansę trafić do jeszcze szerszej publiczności niż ta, która oglądała filmy FOX, dedykowane (nie ukrywajmy) dla dorosłych. Z drugiej strony, film Once Upon Deadpool zaprezentował, że postać się świetnie spisuje również w domniemanym kinie familijnym.

Wkrótce pojawi sie więcej informacji. Pamiętajcie jednak, że to nie jest oficjalna informacja, choć Variety słynie z dobrych informatorów, zatem istnieje spora szansa, że powyższe się sprawdzi.

Póki co, zostaje nam czekać.


Źródło: PPE.pl

Facebook Comments
Kliknij:
0