build-a-bear

Build-A-Bear będzie miało w swoim asortymencie Deadpoola

Build-A-Bear dodało właśnie Deadpoola do swojej kolekcji!

Build-A-Bear to firma tworząca, jak sama nazwa wskazuje, pluszowe miśki. W odróżnieniu jednak od klasycznych przytulanek, firma pozwala na zbudowanie własnego miśka od podstaw poprzez dodanie do niego wybranych dźwięków, akcesoriów czy odzienia. I właśnie teraz, do wspomnianej rodziny, dołączył Wade Wilson.

Miśki są na sprzedaż tylko online przez oficjalną stronę serii  i w podstawowej wersji pluszak kosztuje $40 + koszt wybranych dodatków + koszt wysyłki.

Opis produktu brzmi następująco:

Nadchodzi Deadpool w wersji Build-A-Bear! Ten przesycony akcją bohater jest niesamowicie zabawny i jest ekskluzywnym przedmiotem kolekcjonerskim. Ma zestaw pluszowych mieczy, które możesz doczepić mu do pleców lub dłoni. Deadpool z serii Build-A-Bear jest zwariowanym błaznem i wygadanym bohaterem, którego musisz mieć w swojej kolekcji!

Multum akcesoriów, jakie możecie dodać do swojego miśka, sprawi, że pluszowy misiak Deadpool będzie unikalny dla każdej osoby, która zdecyduje sie na zakup, albowiem gusta są różne. Co też można zobaczyć w poniższej galerii:

To co? Kupujecie?


Źródło: Comicbook

Facebook Comments
Kliknij:
0