liefeld

Rob Liefeld wypowiedział się odnośnie powstania „Deadpoola 3”

Rob Liefeld, podczas San Diego Comic Con, wypowiedział się na temat filmu „Deadpool 3”

Twórca Deadpoola, Rob Liefeld wypowiedział się na temat rzekomo nadchodzącego filmu Deadpool 3, podczas San Diego Comic-Con. Autor siedział w towarzystwie Roberta Kirkmana, twórcy cyklu The Walking Dead, i był przepytywany przez serwis ComicBook.com. O ile przyszłość większości projektów należących do Marvela jest dość klarowna, tak nie wiadomo do końca, co przyniesie przyszłość dla serii X-Men. Zarówno Bob Iger, jak i Kevin Feige, twierdzili, że są żywo zainteresowani przeniesieniem przygód pyskatego najemnika na łamy Disney’a, pozostawiając go w klasycznej, nieocenzurowanej formie.

Podczas sesji Q&A na Twitterze, Rob Liefeld zapewniał, iż trójka zdecydowanie powstanie. Zapytany, dlaczego Disney miałby ruszyć z trójką, zamiast zrobić reboot serii, powiedział, iż wszystko to kwestia pieniędzy.

Muszę być szczery, jeśli nigdy nie stworzą trójki, nie ma problemu. Dostałem wszystko, to co chciałem od tych dwóch filmów. Więc jeśli ma powstać trójka, to lepiej by była dobra.

Ale to oczywiste, że ją zrobią. 800 milionów pomnożone przez dwa, daje 1.6 miliarda zielonych. To więcej niż zarobił Doctor Strange… Wiem, że w Disney’u jest prawnik, który mówił ‚Hej, seria Deadpoola jest warta więcej niż te 10 franczyz, które macie.’. No proszę Was, mówię Wam, że oni stworzą Deadpoola 3. W którym roku? Nie wiem. Jak głupie by to było, gdybym Ci teraz powiedział ‚Wiesz co, Jim? Nie zrobią kolejnego nigdy.’. To brzmi bardziej szalenie, niż ‚tak, zrobią to.’.

Znany ze swojego, dziwacznego poczucia humoru, rysownik napomknął również na temat tego, iż Ryan Reynolds nie będzie się starzał w następnych cześciach.

Tworzę androida co wygląda jak Ryan Reynolds. Nie będzie się on starzał i będzie tworzył filmy przez następne 13 lat.

Sam Ryan, swego czasu wspominał, że nie wie nic o powstaniu kolejnej odsłony.

Naprawdę nic nie wiem o tym. Czytałem, że Bob Iger ma mnóstwo miejsca dla materiału spod znaku R w swoim uniwersum, dla takiej postaci jak Deadpool. To kompletnie moje zdanie, ale wydaje mi się, że Disney by nie kupił Foxa i rozbroił tą postać. Wydaje mi się, że chcą ją mieć w swoim arsenale.

Niestety to nadal nie zostawia nas z niczym, co by mogło wskazywać na to, że Deadpool 3 powstanie w najbliższej przyszłości. Jeśli jednak tak się stanie, poinformujemy Was o tym, jako jedni z pierwszych.


Źródło: Comicbook.com

 

Facebook Comments
Kliknij:
0