David Leitch ma nadal masę pomysłów na film „Deadpool 3”

David Leitch dzieli się pomysłami na film „Deadpool 3”.

Podczas rozmowy z serwisem Comicbook.com, David Leitch twierdzi, że ma masę pomysłów na film Deadpool 3. Reżyser twierdzi, że jesli kiedykolwiek Disney i Marvel Studios by się odezwały do niego, w sprawie przeniesienia kolejnych przygód Wade’a Wilsona na wielki ekran, bardzo chętnie się podzieli sugestiami.

„Mam całe mnóstwo pomysłów schowanych pod pazuchą. Więc, jeśli kiedykolwiek do mnie przyjdą, a ja będę dostatecznie wdzięczny, zadzwonię do nich i podzielę się moimi, szalonymi pomysłami.”

Zapytany o to, czy zdecydował by się na współpracę z Marvel Studios, skwitował krótko: „Cholera, jasne!”. Istnieje spore prawdopodobieństwo, iż faktycznie w przyszłości poznamy te pomysły, albowiem, Disney i Marvel zapowiedzieli, iż nie planują rezygnować z postaci pyskatego najemnika. Jeśli jednak to się stanie, nie będzie to raczej prędko. Marvel Studios na odbywającym się w San Diego, Comic Conie nie zapowiedział nic związanego z mutantami, a już na pewno nie z Deadpoolem. Rozpiska prezentuje się jednak nader intrygująco:

Sam Kevin Feige podobno stwierdził, iż nie ma teraz czasu na rozmowy o mutantach. Nie wiadomo także, czy owa wersja Deadpoola by była ugrzeczniona, jednak biorąc pod uwagę przeszłe eksperymenty z serwisem Netflix w przypadku Daredevila czy Defenders, albo produkcji Marvela na Hulu, możemy śmiało założyć, iż Deadpool ponownie będzie pod znakiem R.

Kiedy to nastąpi jednak, nikt tego nie wie.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0