Leitch

David Leitch ma nadzieję na miejsce dla Deadpoola w MCU… na co jest faktycznie szansa.

David Leitch wyraził nadzieję, że zobaczymy najemnika w czerwieni na łamach MCU.

Zgodnie z wypuszczonymi planami filmowo-serialowymi Marvela na nabliższe 2 lata (które notabene wchodzą skład fazy 4 MCU), nie ma tam miejsca dla Deadpoola. Jest to smutna wiadomość troszkę, aczkolwiek jest światełko w tunelu (a może nawet kilka, ale o tym później).

David Leitch, który wyreżyserował Deadpoola 2 w 2018 r., ma nadzieję, że w przyszłości będzie mógł umieścić Najemnika z Nawijką w kinowym uniwersum Marvela. Leitch nawet nie ukrywa, że pragnie trzeciej odsłony filmu o walniętym najemniku w trykocie.  A ostatnio nawet ujawnił, że ma wiele pomysłów na film.

Zapytany przez Uproxxx’a powiedział:

Wiem, że Marvel ogłosił swój plan (na 4 faze – dop. tłumacza*) i ludzie pomyśleli ‚Deadpoola nie ma w tym’. Najlepiej powiedzieć ‚nigdy nie mów nigdy’. Myślę, że to tak uwielbiana postać i myślę, że to zniewialające, że ludzie ze świata chcą go z powrotem. I myślę, że pewnego dnia znajdą drogę do tego. Ja jestem cierpliwy i mam nadzieję, że wszyscy złapią oddech, zobaczą co z tego wyjdzie, zwłaszcza w nowym Marvelu, świecie Disney’a etc. I mam nadzieję, że dostanę od nich telefon. To byłoby extra.

Według Leitcha zdolność Deadpoola do łamania konwencji daje bohaterowi unikalną możliwość dołączenia do jakiegokolwiek superbohatera lub zespołu w MCU, dodając głębie historii, które Marvel mógłby wykorzystać.

Marvel Studios wstrzymało licencje do przedstawiania postaci filmowych X-Menów, a tym samym Deadpoola, w wyniku niedawnego nabycia przez Disney firmy 20th Century Fox. Jednak Disney sugeruje, że seria filmów o Deadpoolu będzie kontynuowana pod ich znakiem.  Niestety nie mamy żadnych informacji jak i kiedy to nastąpi.

A teraz kochani zapowiedziane małe światełko w tunele. Raczej co ja was oszukuje.

Nasza gwiazdeczka Ryan Reynolds, zaczyna sobie znowu jaja robić na Instagramie sugerując że Deadpool ukaże się w fazie 5 Kinowego Uniwersum Marvela.

Póki co możemy cieszyć się z zapowiedzi dołączenia Fantastycznej Czwórki do MCU, która jeszcze nie ma swojej daty premiery.


Źródło: Na Ekranie / CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0