Kidpool Premium Format™ zaprezentowany przez Sideshow Collectibles

Statuetka Kidpool Premium format trafiła do przedsprzedaży!

Kidpool to młodsza wersja Deadpoola, znana choćby z komiksów pt. Deadpool Corps albo komiksu Deadpool: Headtrip autorstwa Victora Gischlera. W chwili jak to piszę, Sideshow Collectibles czyli firma słynąca z dość drogich i zarazem pięknie wykonanych statuetek, wypuściła figurkę Kidpoola na pre-order.

Co jest dość intrygujące, na tle zapowiedzianych statuetek X-Men czy innych postaci Marvela, owa figurka wydaje się niezbyt oczekiwana przez fanów, choć na pewno trafi do swoich odbiorców, zapewne maniaków najemnika z nawijką. I tak, Kidpool trafia do nas w dziecięcym baseniku z kaczuszką.

Figurka mierzy około 18 cm wysokości, więc jest dość kompaktowa na tle pozostałych dzieł Sideshow. Szerokość to około 20 cm. Trafia do nas we wspomnianym baseniku dziecięcym , w którym oprócz kaczuszki, leżą również dwa… miecze świetlne. Tak, on ich używa w komiksach niczym Luke Skywalker z sagi Gwiezdnych Wojen. Sama postać ma na głowie zestaw do nurkowania i wymownie patrzy się w kierunku tego, kto stał się jego właścicielem. Co jest jednak dziwne, Sideshow krzyczy sobie za ten zestaw $250, co jest kwotą naprawdę dużą, za tak mały set.

W Polsce raczej nikt tego nie kupi, zaś na zachodzie… kto wie?

Galerię możecie zobaczyć poniżej:

Opis prezentuje się następująco:

„Proszę, zostałem wychowany na telewizji kablowej!”

Sideshow prezentuje figurkę Kidpool Premium Format™, która zasili szeregi twoich, własnych Deadpool Corps.

Mówili, że to niemożliwe, ale nie możemy się oprzeć dobrym żartom. Tak, wierzycielu, patrzysz na Kidpoola w baseniku dla dzieci! Ten mały, zabawny najemnik mierzy 7 cali wzwyż i 8 wszerz. Chłodzi się w baseniku, otoczony przez esencjonalne zabawki, które morderca musi mieć by się dobrze bawić.

Wykonany z poliresinu, Kidpool Premium Format™ uwzględnia cały, dokładnie wykonany strój, ze wszystkimi teksturkami, od opancerzonych rękawiczek, aż po naramienniki oraz słynną czarno-czerwoną maskę. Dmuchany zbiorniczek wodny ma żółte, różowe i niebieskie pierścienie i jest wypełniony efektem bulgoczącej wody w środku.

Mały Wade Wilson ma żółty zestaw do nurkowania i częściowo zanużone miecze świetlne, w razie gdyby musiał wskoczyć do akcji. Z ukochaną kaczuszką Duckpool i kołem ratunkowym Fing Fang Foom, Kidpool jest gotowy by zrelaksować się na twojej półce.

Dodaj trochę ekstrawagancji swojej kolekcji, i przynieś swojego Kidpoola Premium Format™ do domu już dziś!

Figurkę można zamówić pod tym linikiem.


Źródło: Marvel Toy News

Facebook Comments
Kliknij:
0