myślał

Tim Miller ujawnia co naprawdę myślał o Deadpoolu 2.

Reżyser pierwszego Deadpoola, ujawnia co naprawdę myślał o sequelu!

Podczas promowania Terminator: Dark Fate, Variety spytało Tima Millera o to co myślał o filmie Deadpool 2, wyreżyserowanym przez Davida Leitcha.

A tak, to była interesująca ewolucja filmu.

W wywiadzie dla CG Garage, zdradził także, dlaczego odszedł od produkcji sequela. Był to dość spory szok w 2017 roku, kiedy świat się dowiedział, że Miller opuścił stołek reżyserski i zostawił robotę dla innego twórcy:

Nie chciałem stworzyć stylizowanego filmu, który przekroczyłby 3-krotnie budżet, jaki w niego włożono. Jeśli czytacie to co jest w internecie, to kogo to obchodzi? Ale dla kogoś, kto jest ciekawy, chciałem stworzyć taki sam film, jaki stworzyliśmy wcześniej, bo myślę, że to poprawna wersja tego, co powinno być stworzone dla tej postaci. Nie wierzcie w to, co czytacie w sieci.

Nawet pomimo tego, reżyser nie ma żalu wobec studia ani Davida Leitcha za to co stworzyli ostatecznie:

Uwielbiam tą postać i myślę, że ten film jest świetny. Kocham tych aktorów i chcę zobaczyć, jak odnoszą ponownie sukces. Nie poznałem Davida osobiście, ale uważam, że to świetny gość, przynajmniej z tego co słyszałem. Nie chcę nic innego, jak tego, żeby było jak najlepiej dla postaci Deadpoola i studia FOX też. Myślę, że zasługują na zarobienie jeszcze większych pieniędzy. Muszą to zrobić! Byli świetni. Byli wspaniali!

Cóż, wygląda na to, że między studiem FOX czy Davidem Leitchem, a Timem Millerem nie ma złej krwi, i pozostaje się tylko cieszyć.


Źródło: ComicBook.com

 

Facebook Comments
Kliknij:
0