The All Killer No Filler. Deadpool Collection

Kolekcja komiksów Deadpoola „The All Killer No Filler. Deadpool Collection”

Deadpool dostanie własną kolekcję komiksów pt. „The All Killer No Filler. Deadpool Collection”

News spóźniony jako, że kwestia strony stała pod srogim znakiem zapytania, ale może ktoś o tym nie słyszał. Kojarzycie serię Wielka Kolekcja Komiksów Marvela lub DC? Otóż najemnik z nawijką dostanie również własną serię pt. The All Killer No Filler. Deadpool Collection, która zostanie wydana w Wielkiej Brytanii. Kolekcja ma liczyć w tej chwili 80 tomów i będzie zawierać różne historie z życia Wade’a Wilsona.

Pierwszy tomik, który się ukaże już pod koniec sierpnia i będzie to Deadpool Kills Marvel Universe, będący jednym z najlepiej sprzedających się komiksów w historii wydawnictwa. W owym komiksie Wade Wilson rusza by rozprawić się ze wszystkimi bohaterami domu pomysłów. Wraz z tym komiksem zostanie wydana kontynuacja pt. Deadpool Killustrated, w której Deadpool bierze sobie na cel eliminację postaci znanych stron książek, które miały być niekiedy inspiracją dla bohaterów uniwersum Marvela. Obie historie zostały napisane przez uznanego scenarzystę Cullena Bunna.

POWIĄZANE: PREMIERA KOMIKSU „CABLE/DEADPOOL ANNUAL #1”

Pierwszy tom, jak to zwykle bywa w przypadku wydawnictwa Hachette, ma być tańszy niż pozostałe. Będzie kosztował 1,99 funta, następny 6,99 funta, zaś kolejne będą już w stałej cenie 9,99 funtów. W kolekcji przewidziane jest miejsce m.in. dla takich historii jak Cable & Deadpool: If Looks Could Kill, Deadpool: The Good, The Bad & The Ugly (wydane już w naszym pod szyldem Egmontu) i Deadpool Max: Nutjob.

Póki co nie ma żadnych informacji dotyczących ewentualnego pojawienia się na terenie naszego kraju, aczkolwiek szanse są jako, że wydawnictwo Hachette sukcesywnie wypuszcza już u nas wspomnianą Wielką Kolekcję Komiksów Marvela oraz serię Superbohaterowie Marvela. Są zatem całkiem spore szanse, że Wade również zagości na kioskowych wystawach. Część komiksów jednak na pewno by się pokrywała z tym co wydaje u nas Egmont. W linku źródłowym znajdziecie oficjalną stronę kolekcji.

Pierwszy tom będzie dostępny od 31 sierpnia.


Źródło: HachettePartWorks / Avalon

Facebook Comments
Kliknij:
0