deadpool 2

Jeszcze więcej wczesnych wariantów postaci dla filmu „Deadpool 2”

Artysta odpowiadający za prace koncepcyjne dla filmu „Deadpool 2” podzielił się kolejnymi pracami, które prezentują wczesne wersje bohaterów filmu!

Ostatnio pisaliśmy o wczesnym wariancie wyglądu Jaggernauta. Okazuje się, że artysta Alexander Lozano odpowiedzialny za prace koncepcyjne podzielił się również artami prezentującymi Cable’a oraz Domino. Co jest dość interesujące, wspomniane prace pochodzą jeszcze z okresu w którym Tim Miller był powiązany z produkcją filmu. Podobnie jak w przypadku Jaggernauta, tak i tu widać dużo większe podobieństwo do postaci jakie znamy z kart komiksu:

Domino, która w tej wersji wydaje się być innej narodowości niż wersja ostateczna, jest dużo bardziej odziana niż Zazie Beetz i dużo bardziej uzbrojona. Wczesna wersja Domino zakładała wygląd przypominający nieco Winter Soldiera od Marvel Studios. Jak widać też, postać miała nosić kaptur. Wielka szkoda, że ta wersja postaci ostatecznie nie trafiła do filmu.

Oryginalny design Cable’a przypominał swój pierowzór choćby z punktu masy ciała. Co więcej, postać nosiła bardziej futurystyczny kombinezon oraz broń. Techno-organiczny wirus nadal opanował jedynie rękę bohatera, podobnie jak wersja odgrana przez Josha Brolina.

POWIĄZANE: ZOBACZ JAK MIAŁ WYGLĄDAĆ JAGGERNAUT WE WCZESNEJ WERSJI!

W 2016 roku Tim Miller opuścił ostatecznie produkcję filmu Deadpool 2 ze względu na różnice artystyczne. Niedługo potem studio zastąpiło reżysera pierwszej części Davidem Leitchem, człowiekiem odpowiedzialnym za serię filmów John Wick z Keanu Reevesem w tytułowej roli. Wgląd w powyższe concept-arty pozwala dać nam lekkie pojęcie o tym jak wyglądała by wersja filmu spod ręki Millera.

Deadpool 2 obecnie jest dostępny w cyfrowej dystrybucji, a 21 sierpnia pojawi się na fizycznych nośnikach.


 Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0