fantastyczna czwórka

Fantastyczna czwórka miała pojawić się w filmie „Deadpool 2”

Kolejne concept-arty mówią o tym, iż Fantastyczna Czwórka miała się pojawić w filmie „Deadpool 2”!

Jakiś czas temu, człowiek nazwiskiem Alexander Lozano, wpuścił do sieci concept-arty prezentujące postacie, które miały się pojawić w filmie Deadpool 2 pod wodzą Tima Millera, reżysera odpowiedzialnego za pierwszą część filmu. Pojawiły się tam takie postacie jak Cable i Domino w swoich, bardziej komiksowych wersjach, a także dość nieoczekiwani goście czyli Fantastyczna Czwórka.

POWIĄZANE: ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁ CABLE WE WCZESNEJ WERSJI FILMU „DEADPOOL 2”

Jak wiemy, Tim Miller odszedł od projektu pod pretekstem różnic artystycznych i został zastąpiony przez Davida Leitcha, który dał nam obraz taki jaki znamy teraz. Nie mniej jednak, wspomniane szkice koncepcyjne się zachowały. To informacja, która dopiero teraz wypłynęła na światło dzienne, o której nikt wcześniej nie wiedział. Jak miała się prezentować słynna rodzina zasiedlająca Baxter Building w Nowym Jorku? Zerknijcie na poniższe grafiki.

Jak widzicie, jest to dokładnie ta sama Fantastyczna Czwórka, którą mieliśmy nieszczęście oglądać w filmie Josha Tranka z 2015 roku. O ile sam nie jestem fanem wyżej wymienionej rodziny, tak oglądanie ich u boku Wade’a Wilsona mogło by być czystą przyjemnością, ze względu na specyficzne żarty, jakimi Wade mógł zasypać bohaterów i sposobem na odkupienie dla tych postaci po kolejnej, tragicznej ekranizacji. Co ciekawe, postacie by nosiły dość zmodernizowane wersje kostiumów znanych z filmów. Wielka szkoda jednak, że niestety nie będzie okazji ich zobaczyć, choć kto wie, co trzecia część filmu może przynieść?

Deadpool 2 trafił 21 sierpnia na wszystkie nośniki. W Europie film pojawi się w listopadzie na Blu-ray i DVD.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0