deadpool 3

David Leitch powróci w roli reżysera „Deadpool 3” ?

Pojawiła się informacja o ponownym, prawdopodobnym angażu Davida Leitcha na stołek reżyserski dla filmu „Deadpool 3”!

W momencie jak to piszę, dzień dzieli nas od premiery filmu Deadpool 2 na fizycznych nośnikach. Teraz, kiedy studio 20th Century Fox uwolniło się od zobowiązań związanych z dwójką, mogą się rozpocząć prace nad X-Force lub Deadpool 3.

Podczas gdy jakiś czas temu wspominaliśmy, że za przygody Cable’a i Domino w X-Force odpowie Drew Goddard, tak pojawiają się wczesne plany dla trzeciej części przygód pyskatego najemnika. Według serwisu GWW, wygląda na to, że na stołku reżyserskim ponownie zasiądzie David Leitch.

Pojawiła się plotka, jakoby wspomniany reżyser był we wczesnej fazie rozmów, by objąć pieczem film Deadpool 3. Nawet pomimo tego, że swego czasu gwiazda Ryan Reynolds wspominał, iż obecnie nie interesuje się tematem trzeciej części filmu i bardziej go interesuje wspomniany X-Force.

Dziwne jest to mówić, ale nie sądzę by Deadpool 3 miał powstać. Patrząc w przyszłość, obstawiam raczej, że będzie to film X-Force, gdzie będzie on częścią tejże drużyny, jeśli mam być szczery. Myślę, że postać, by działala sprawnie w swoim własnym uniwersum, musi być odarta ze wszystkiego. Ale nie możesz tego robić cały czas. Oczywiście, widzę go jako członka X-Force i chciałbym widzieć Team-upy z nim, z jakimiś macho czy fajną laską z uniwersum X-Men. Wydaje mi się, że jeśli chcesz zrobić trzeci, solowy film o Deadpoolu, musisz go odrzeć ze wszystkiego, skakać z kwiatka na kwiatek i łamać wszelkie, dziwne granice, a przede wszystkim robić z nim coś, czego nikt inny nie zrobi.

POWIĄZANE: RYAN REYNOLDS TWIERDZI, ŻE „DEADPOOL 3” RACZEJ PRĘDKO NIE POWSTANIE.

Znowu sam Leitch wypowiadał się swego czasu nad ewentualnym powrotem do reżyserii Deadpoola 3.

 

Nie. Nie skończyłem z tym. Z przyjemnością bym popracował znowu z Ryanem [Reynoldsem], Rhettem [Reesem], Paulem [Wernickiem] i Simonem [Kinbergiem]. Naprawdę dobrze się bawiliśmy i kocham ten świat i to uniwersum i uwielbiam tą postać i to jak bardzo działa na fanów i byłbym wdzięczny gdybym mógł nad tym znowu popracować. To wszystko zależy od czasu i miejsca, więc zobaczymy co się stanie.
Cóż, zgodnie ze starą mantrą, nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Tak jest też w przypadku Deadpoola 3. Chcielibyście znowu zobaczyć przygody najemnika? Dajcie znać w komentarzach na Facebooku.

Deadpool 2 jest dostępny od 21 sierpnia na fizycznych nośnikach.


Źródło: Comicbook

 

Facebook Comments
Kliknij:
0