reynolds

Ryan Reynolds dementuje wyjątkowo obrzydliwą plotkę na temat „Deadpoola 2”

Ryan Reynolds wypowiedział się na temat obrzydliwej plotki, która krążyła nad filmem od dłuższego czasu!

Zanim zaczniesz czytać, uwaga na potencjalne spoilery. Jeśli kiedykolwiek widownia potrzebowała jakiegokolwiek dowodu, odnośnie tego, iż Ryan Reynolds w życiu codziennym jest również Deadpoolem, poniższa ciekawostka powinna rozwiać Wasze wątpliwości.

Wszystko zostało zawarte w jednym tweecie z oficjalnego profilu aktora. Reynolds zaczął (i potem zdementował) plotkę, odnośnie pewnej sceny z filmu, która nawiązuje do Nagiego Instynktu:

Chcę zdementować tą obrzydliwą plotkę, zanim ją zacznę. Tak, w filmie #deadpool2 jest scena, w której mam urocze, dziecięce nóżki. By uzyskać ten poziom iluzji, NIE siedziałem na prawdziwym dziecku… przez dłużej niż minutę. Może godzinę, max.

Napisał aktor w swoim oświadczeniu.

W filmie, Deadpool zostaje rozerwany na pół przez Jaggernauta. Potem, siedząc z Blind Al, widzimy jak mu odrasta dolna połowa ciała. Oczywiście, jak to z Deadpoolem bywa, Wade siedzi sobie na luzie bez żadnych gaci na dupsku. Kiedy na miejsce przybywa Cable, Wade odgrywa scenę, która jest zdeformowanym lustrzanym odbiciem ikonicznego ujęcia z filmu Nagi Instynkt.

Oczywiście, możecie to zobaczyć w kinach, bo teraz Deadpool 2 jest w nich wyświetlany 🙂


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0