juggernauta

Fox pokazał Juggernauta w HD

Wytwórnia Fox wypuściła wysokiej jakości zdjęcia z pojawienia się Juggernauta w filmie „Deadpool 2”!

Czas filmu Deadpool 2 w kinach powoli dobiega końca. Natomiast Fox pokazał nam lepszej jakości zdjęcia jednego ze złoczyńców, a dokładniej Juggernauta.

Studio pokazało obraz z debiutu Juggernauta w filmie. Moment gdy uwalnia się ze swojego mobilnego więzienia i po krótkiej walce z Deadpoolem mówi, że rozerwie go na pół. Nie żartował w tym momencie, on dosłownie to zrobił!

Ostatecznie Juggernaut zostaje pokonany przez wygadanego najemnika i jego sprzymierzeńców czyli Colossusa, Negasonic Teenage Warhead i jej dziewczynę Yukio. Wepchnęli oni bohatera „nie do zatrzymania” do basenu jednak wcześniej owinęli go drutem elektrycznym. Pomimo iskier wyskoczył on z basenu w ostatnich sekundach przed napisami, pokazując nam jak ciężko jest go pokonać.

Ryan Reynolds odegrał wiele ról w filmie, nie tylko jako główna gwiazda, ale również jako producent i współscenarzysta. Co więcej, jak się okazało podłożył głos pod Juggernauta. Rhett Reese, który współpracował z Reynoldsem nad scenariuszem do Deadpool 2, potwierdził w wywiadzie CBR, że aktor podłożył głos pod ulubionego przez fanów złoczyńcę. Jednak jak można zobaczyć w napisach końcowych Juggernaut podpisany jest jako „On sam”.

Jak Wam się podobało pojawienie Juggernauta? Pojawi się jeszcze w innych filmach czy to by był koniec jego przygody z dużym ekranem? Osobiście chciałabym zobaczyć go więcej.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0