Zazie Beetz

Stanowisko Zazie Beetz w sprawie animowanego Deadpoola

Stanowisko Zazie Beetz w sprawie animowanego Deadpoola

Z okazji premiery Deadpoola 2 w Nowym Jorku,  Variety skorzystała z okazji, by zapytać  Zazie Beetz, która gra w filmie Domino, o anulowany serial animowany o Deadpoolu oraz o całe to zamieszanie z wypuszczonym  przez Donalda Glovera skryptem serialu.

Beetz i Glover występują razem w Atlancie, również stworzonym i napisanym przez Glovera. Beetz powiedziała, coś co mnie osobiście wprawiło w mega szok:

Szczerze mówiąc, nie chcę się w to mieszać.

No i plus jeszcze to:

To już kolejny komentarz w sprawie animowanego serialu. Pierwszą osobą, poza samym Childish Gambino, zabrał Ryan Reynolds, wyrażając ubolewanie nad anulowaniem animacji.

Glover pracował nad serialem animowanym ze swoim bratem Stephenem Gloverem. Bino w marcu wrzucił w sieć zdjęcia skryptu serialu Deadpool. Większość z tego co się w nim znalazło było napisane już po anulowaniu serialu, ponieważ został przerobiony tak, że Deadpool w nim jest świadomy anulowania serialu. „Wyciek” (no do końca to nie jest wyciek skoro sam Glover go udostępnił) był odpowiedzią na insynuacje, że Bina pochłaniają inne jego projekty filmowe i telewizyjne i nie ma czasu na Deadpoola.

Deadpool 2 w kinach już 18 Maja.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0