deadpool 2

Żart o Disney’u usunięty z filmu „Deadpool 2”

Wytwórnia FOX nakazała Ryanowi Reynoldsowi usunięcie żartu z filmu „Deadpool 2” o Disney’u.

Główna gwiazda i współautor drugiej części filmu o Deadpoolu, Ryan Reynolds w wywiadzie dla Entertainment Weekly przyznał, że wytwórnia FOX kazała mu wyciąć żart.

To mnie bardzo zabolało, ponieważ w filmie był żart, którego już nie ma. Pewnie nie mogę nawet o tym mówić, ale Fox kazał mi go wyciąć. Miał on sporo wspólnego z Disney’em i kazali mi go po prostu wyciąć. Jak tak patrzę na to teraz, to może i była to mądra decyzja.

Wyznał aktor z wyraźnym smutkiem. Jak możemy zgadywać, to posunięcie było związane z grudniowym przejęciem przez Disney’a znacznej części udziałów FOX’a. Umowa opiewająca na 60 milionów dolarów sprawiła, że Disney zyskał prawa do takich postaci jak X-Meni czy właśnie Deadpool.

Zarówno pierwsza część filmu jak i Deadpool 2 zyskały ocenę R, nie tylko przez sceny dla dorosłych, ale również dzięki soczystym żartom bohatera. W wypuszczanych co jakiś czas materiałach możemy zobaczyć że w najnowszym filmie nie będziemy narzekać na brak ciętego języka Deadpoola i nawiązań do Universum Marvela. W związku nie do końca jest pewne dlaczego akurat ten żart został usunięty. Może przekonamy się jeśli dodadzą go w wersji filmu na DVD w materiałach dodatkowych? Tego nie wiemy i pewnie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na tę chwilę by to sprawdzić.

Deadpool 2 wchodzi do kin 18 maja!


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0