cukrzycą

X-Force szuka kogoś… z cukrzycą?

Najnowszy spot pokazuje, że ekipa z X-Force chce mieć w teamie kogoś z … cukrzycą.

Czyli się prawię kwalfikuję do drużyny. Co prawda, uwielbiany przez internet, Peter mnie bije na głowę (bo ponownie o nim mowa) bo ten ma nie jeden, ale oba typy cukrzycy.

W nowym spocie telewizyjnym ponownie mamy kadry z naboru do X-Force, zrobionego przez Deadpoola i Weasela. Drużyna powstaje z myślą powstrzymania Cable’a i uratowania Rusty’ego (tego śmiesznego grubaska, co strzela fireballami), w związku z czym Dopinder oferuje swoje usługi, twierdząc, że jest odważny, jednak to ponownie Peter zdobywa blask reflektorów, chwaląc się przy tym, że jego supermocą jest posiadanie obu typów cukrzycy. Całość możecie zobaczyć w poniższym spocie:

To już kolejny spot telewizyjny dla filmu. Ostatnio mieliśmy nawet okazję zobaczyć pierwszy klip z filmu

Deadpool 2 trafi do kin już na dniach, dokładnie 18 maja. W roli głównej powróci Ryan Reynolds jako tytułowy bohater. W pozostałych rolach zobaczymy Josha Brolina jako Cable, Zazie Beetz jako Domino, T.J Millera jako Weasela i innych.

PS. Na miłość boską, jak widzicie chorego na cukrzycę, który jest otępiały to nie podawajcie mu insuliny ani prochów, tylko dajcie mu coś słodkiego. Deadpool Polska uczy i edukuje. 


Źródło: Comicbook

 

Facebook Comments
Kliknij:
0