uggams

Stefan Kapicic i Leslie Uggams o swoich rolach w filmie „Deadpool 2”

Aktorzy występujący w filmie „Deadpool 2” zabrali głosy w sprawie swoich ról i ich relacji z Deadpoolem!

Aktorzy wcielające się w role Blind Al oraz Colossusa zabrali głos. Opowiedzieli m.in. o ich relacji z Wade’em i o tym, jak ich postacie się rozwijają. Blind Al odgrywa ogromną rolę w komiksach z pyskatym najemnikiem. W pierwszej części poznaliśmy ją jako nieco ekscentryczną, wąchającą kokę, starszą panią, która dzieli mieszkanie z Deadpoolem. Co sprawia, że ta bohaterka ma tak bardzo specjalną relację z naszym antybohaterem? Leslie Uggams wyznała w wywiadzie dla Comicbook, kilka interesujących faktów:

Jestem jego miękkim zakątkiem w pewnym sensie. On może być sobą z nią, plus fakt, iż ona nie widzi całego zniekształcenia przez które on przechodzi. W efekcie, powie jej wszystko, a ona będzie z nim bardzo szczera.

Jak sama twierdzi, Al to dość poważna postać, nie mniej jednak, będąc z taką osobą jak Ryan Reynolds, puszczają jej hamulce.

Przyznaje, że są takie momenty, w których mówimy ‚Nie wytrzymam już tego’. Kiedy kamera się kręci, jesteśmy bardzo serio, ale kiedy następuje magiczne słowo ‚Cięcie’, to wszystko może się zdarzyć na ekranie.

Nie tylko Panna Uggams się wypowiedziała w wywiadach na temat nowego filmu. Drugą osobą, która podzieliła się spostrzeżeniami na temat odgrywanej przez siebie postaci, jest Stefan Kapicic czyli filmowy Colossus. Łagodny gigant, o złotym sercu, skrytym pod chromowaną piersią, pieszczotliwie określany przez Wade’a jako Blachociąg.

Piękna rzecz, że fani naprawdę pokochali Colossusa i właśnie dlatego w sequelu mają oni ulepszoną relację z Deadpoolem. O samym Colossusie też jest dużo więcej.

Według aktora, film jest mocno oparty na relacji dwójki bohaterów. I jest to prawda, wiem bo widziałem. Nie mniej jednak na bok moje spostrzeżenia, tylko przeczytajcie co miał aktor jeszcze do powiedzenia:

Stworzyliśmy silną relację między nimi. Dużo mocniejszą, dużo bardziej szczerą. I to jest jedna z najważniejszych relacji w filmie. Colossus kocha Deadpoola i dba o niego. To jest sedno. Nie ma za wiele osób, których by Deadpoola obchodził (poza nami fanami – przyp. Zilla) , a już na pewno nie tak jak Colossusa, bo on wierzy w jego dobre serce. To w pewnym sensie romantyczne, ale to tylko punkt widzenia stalowego giganta. To prawdziwy, oldschoolowy superbohater. Wierzy, że wszystko można zmienić.

Podzielacie tą opinię? Negujecie? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej relacji.

Deadpool 2 jest obecnie w kinach.


Źródło: Comicbook / Comicbook

 

Facebook Comments
Kliknij:
0