Deadpoola

Twórca Deadpoola otwarty na przyszłe filmy

Twórca Deadpoola otwarty na przyszłe filmy

Postać Deadpoola po raz drugi wkracza do kina, a Rob Liefeld nie widzi końca współpracy z tą postacią.

Na czerwonym dywanie Liefeld rozmawiał z Variety o przyszłości tej postaci.

Drzwi są szeroko otwarte. X-Force, i więcej Deadpoola. Myślę, że fani będą mówić o tym w weekend i mam zamiar iść do przodu i zagwarantować sukces. Znam swoich ludzi. Znam fanów. To będzie ogromne i myślę, że będzie jeszcze więcej.

Liefeld może mieć rację, spodziewając się wielkiego weekendu z Deadpool 2. Film ma na otwarcie osiągnąć zarobek wysokości 150 milionów dolarów. Pierwsze recenzje trafiły do internetu i są w większości pozytywne, w tym opinia od Brandona Davisa z ComicBook.com, która dała sequelowi wynik 5 na 5 gwiazdek:

Jeśli pod względem humoru i sekwencji walki Deadpool 2 byłby dopasowany pod względem jakości do swojej pierwszej części. Taki wyczyn byłby szkodliwy na dłuższą metę, ponieważ widzowie będą tylko cierpieć z powodu licznych niespodziewanych insynuacji. To, co zaczyna się od dreszczyku emocji, wymaga nagłych zwrotów emocjonalnej głębi, co uzupełnia doświadczenie przeciętnych kinomanów, którzy nie są w stanie uchwycić gagów, które pojawiają się przy innych filmach superbohaterskich. W rzeczywistości, łatwa do naśladowania, ale daleko idąca emocjonalna głębia, pomoże Deadpool 2 jako lepszemu z dotychczasowych filmów.

Ryan Reynolds rozmawiał o nadchodzącym filmie X-Force, w osobnym wywiadzie.

Po prostu chcę pracować z Drew Goddard. Chodzi mi o to, że go kocham i on ma tak ciekawe podejście. Widzę, że jest to prawdziwy zespół na wysokim poziomie, ponieważ uważam, że interesujące jest to, że Deadpool funkcjonuje tak samo, jak w swoim własnym wszechświecie. Myślę, że istnieje realna szansa, aby nie obciążać narracji poprzez rozbicie życia Wade’a, więc na samym początku film sprawi, że stanie się częścią zespołu, co jest oczywiście bardzo wymagającą perspektywą dla kogoś takiego jak Wade Wilson. Jestem tym bardzo podekscytowany. Cieszę się z kilku nowych postaci. I jestem szczególnie podekscytowany pracą z Drew. On jest po prostu niesamowity.

Deadpool 2 w kinach już od 18 maja.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0