crews

Terry Crews co myśli o takim obrocie spraw X-Force

Terry Crews podzielił się przemyśleniami odnośnie udziału z X-Force w filmie.

OSTRZEGAM poniższy artykuł to duży SPOILER dla filmu Deadpool 2 który jest właśnie w kinach!

W lutym tego roku dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Terry Crews zasili obsadę drugiej części przygód Wade’a. Natomiast teraz wraz z osiąganiem wyżyn box-offica przez Deadpool 2, jako jeden z członków X-Force’a a dokładniej  właśnie Terry Crews skomentował fatum jego drużyny.

Wiedziałem wszystko. Strollowaliśmy świat. Taki był zamiar. A najważniejsze to było utrzymać to w sekrecie. To była najtrudniejsza część. Nie powiedziałem nawet żonie co się stanie. Mój syn pytał się „Co się stanie” na co mu mówiłem „Nie zamierzam Ci powiedzieć”. Nagraliśmy całą scenę o której wiedzieliśmy że nie będzie jej na pewno w filmie. Mówię Wam to był największy troll na świecie. Nie mogłem uwierzyć że zrobimy coś takiego… Wszystko co nagraliśmy a co nie znalazło się w filmie miało na celu zmylenie wszystkich tak by myśleli że członkowie X-Force’a będą w filmie przez cały czas.

W filmie członkowi X-Force w tym też wspomniany Terry Crews skoczyli z samolotu że spadochronami . Jednak zamiast spokojnie wylądować doprowadziło to do serii katastrof uwieńczonych śmiercią bohaterów. Jak wiemy w scenie po napisach Deadpool cofnął się w czasie by uratować ulubieńca widzów czyli Petera co znaczy, że Bedlam prawdopodobnie nie przeżyje.

Według Was udał im się trolling na widzach? Osobiście uważam że jak najbardziej bo byłam w wielkim szoku po tym co się stało ale też uśmiałam się przy tym niesamowicie. I to cameo niespodziewane 😉

Deadpool 2 jest już w kinach!


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0