cameo

Czy TO będzie to sekretne cameo w Deadpoolu 2 ?!

Możemy wreszcie odpowiedzieć (z 99% pewnością) na pytanie, kto będzie tym super-hiper-tajnym cameo w Deadpoolu 2.

Ludzie z MCU Comics donoszą, że Brad Pitt będzie miał cameo w filmie. Co do sposobu, w jaki zostanie użyty, źródło Jeremy’ego Conrada mówi, że aktor będzie niewidzialnym członkiem X-Force, którego fani ‚zauważyli’ (jeżeli można tak powiedzieć o super-hiper-tajnym-niewidzialnym-członku-X-Force) w ostatnich miesiącach.

W ramach powtórek nagrań do Deadpoola 2 podobno włączono dodatkowe sceny, do już ukończonego filmu. Wydaje się to być zbieżne z dodaniem niewidzialnej postaci, którą wielu fanów spekulowało, że jest to Vanisher. Podczas gdy postać może nie być niewidoczna w komiksach, Fox nie ma problemu ze zmianą mocy, aby spełnić swój cel ukazania Brada na wielkim ekranie.

Tak, dla przypomnienia, wygląda Vanisher w komiksach :

Podobno w pewnym momencie w filmie Vanisher stanie się widoczny przez krótki okres czasu. Następnie zostało ujawnione, że postać wygląda dokładnie tak, jak Brad Pitt. To, ile czasu aktor będzie miał na ekranie, wciąż nie jest znane, ale wydaje się, że może to być tylko krótkie ujęcie.

3 grosze od Zilli: Warto przy tym zaznaczyć, iż swego czasu były spekulacje, że Brad Pitt miał wystąpić jako Cable. Nawet news o takiej treści kiedyś pojawił się nałamach Deadpool Polska z concept artami prezentującymi aktora w tejże roli. Niestety w wyniku maila od samego 20th Century Fox musieliśmy je usunąć, ze strony. Wytrwali, którzy umieją dobrze w Google, mogą jednak znaleźć wspomniane materiały w sieci.

Dowiemy się tego oczywiście 18 maja, bo wtedy Deadpool 2 trafi do kin.


Źródło : CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0