rozszerzona wersja

Rozszerzona wersja „Deadpool 2” potwierdzona

Rozszerzona wersja „Deadpool 2” potwierdzona

Dla wszystkich fanów filmu Deadpool 2, mamy dobrą wiadomość. Wkrótce pojawi się rozszerzona wersja filmu nad którą już pracują twórcy filmu. W wywiadzie dla CinemaBlend, reżyser filmu David Leitch, wypowiedział sie w następujący sposób:

Rozszerzymy film. Myślę, że wymyślimy coś szczególnego.

Poświęcamy czas i wracamy do okrojonej wersji, a następnie razem z Ryanem, Rhettem  i Paulem , upewniając się, że mamy wszystkie dowcipy, które chcemy – by były jeszcze śmieszniejsze.

Osiągając mniej niż dwie godziny, druga część Deadpoola trwa krócej niż większość superbohaterskich filmów o horrendalnym budżecie.

To było jak 83-dniowe zdjęcia i było dużo materiału. Ale wciąż mówiłem do studia i ciągle powtarzałem Ryanowi, że mówię: „okrojony film będzie wyglądał jak 2:12”.

Leitch wyjaśnił że rozszerzona wersja zawiera sceny gdzie Deadpool próbuje popełnić samobójstwo, kilka dodatkowych materiałów z Domino i alternatywne ujęcia istniejących scen z różnymi dialogami. Chociaż nie ma obecnie szczegółów, kiedy dostępna będzie rozszerzona wersja Deadpool 2, więcej informacji powinno być dostępne, gdy 20th Century Fox przygotuje film do sprzedaży.

Póki co, film można obejrzeć w kinach.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0