reżyser

Reżyser „Deadpool 2” wyjawił jaki wpływ na film mieli najnowsi Avengersi

Reżyser David Leitch wyjawił jaki wpływ miał film „Avengers: Infinity War” na drugą część przygód Deadpoola.

Jeśli myślicie, że czasy superbohaterów już minęły, powinniście to sprawdzić raz jeszcze. W samym tym roku powitaliśmy już filmy: Black Panther, Avengers: Infinity War oraz oczywiście Deadpool 2, a to jeszcze nie koniec bo przed nami m. in. Ant-Man and the Wasp. Z racji świeżej premiery przygód wygadanego najemnika, jego reżyser w wywiadzie powiedział jak trzecia część Avengersów wpłynęła na jego dzieło.

Podczas premiery filmu Deadpool 2 w Stanach Zjednoczonych Variety przeprowadziło wywiad z Davidem Leitchem. Reżyser rozmawiał z portalem o tym jak wyglądało jego dołączenie do serii oraz jak nie czuł się w żaden sposób zagrożony przez najnowsze przygody Thora, Iron Mana i spółki. Co więcej uważa, że sukces tego filmu przyciągnie ludzi do kin na film o kolejnym superbohaterze.

Bracia Russo są moimi przyjaciółmi i mentorami. Kocham Ich. Myślę, że mając takie działo zachęci się widzów do wyjścia i czerpania radości z filmu osadzonego w komiksowym uniwersum.

Myślę, że to nam dobrze wróży. Ludzie lubią jazdę na wysokim poziomie a to był tak dobry film, że po nim stwierdzą „Chodźmy zobaczyć kolejny taki”

Jak wiemy Avengers: Infinity War odniosło niesamowity sukces, w mniej niż trzy tygodnie filmi zaroboł 1.639 miliarda dolarów! Eksperci przewidują, że Deadpool 2 zarobi na samo światowe otwarcie około 305-350 milionów. Pierwsza część zarobiła 783 miliony dolarów, jeśli więc Deadpool 2 kończąc zarobi miliard w box office wygadany najemnik będzie mógł podziękować Mścicielom.

Jak przewidujecie? Uda mu się przebić pierwszą część przygód? Czy może nawet prześcignąć Avengersów?

Deadpool 2 już jest w kinach!


Źródło: Comicbook

 

Facebook Comments
Kliknij:
0