kostiumie

Reynolds wspomina pierwsze chwile w kostiumie Deadpoola.

Ryan Reynolds wspomina jak wyglądały pierwsze chwile w kostiumie Deadpoola.

Deadpool 2 udowodnił, że jest godnym następcą pierwszej części z 2016 roku! Zarówno w kwestiach finansowych jak i sukcesu wśród fanów i krytyków. Teraz na fali filmu Ryan Reynolds wraca wspomnieniami do czasów, gdy pierwszy raz założył strój gadatliwego najemnika. Reynolds podzielił się na Twitterze zdjęciami w kostiumie Deadpoola z pierwszej części filmu. Dokładniej to dwoma zdjęciami, jedno w masce, drugie zaś bez niej, za to bardzo w jego stylu poczucia humoru. Z resztą zobaczcie sami poniżej zdjęcia i krótki komentarz aktora.

Pierwszy raz w kostiumie. To było takie czyste. Niewinne. Oboje byliśmy.

Interesującym jest móc zajrzeć poza ogólnodostępny kadr filmu, chociaż ta wspomniana niewinna część może być jednak tyko żartobliwa. Zarówno pierwsza jak i druga część przygód Deadpoola ma kategorię R, wobec czego jest tam sporo treści ociekających przemocą czy seksem. Chociaż to w żaden sposób nie odstraszyło fanów przed wybraniem się na film Deadpool 2 do kin. Sequel zdecydowanie pobił rekord swojego poprzednika w tej kategorii pod względem nocy otwarcia zarabiając 18.6 miliona dolarów w porównaniu do 12.7 miliona baksów w 2016.

Jeśli chodzi o czystość kostium, to w 2015 mógł być czystszy niż obecnie co nie zmienia faktu, że ani teraz ani wcześniej nie był zbyt wygodny. Jako część promocji filmu, nie tak dawno Ryan Reynolds udzielał wywiadu wraz z Joshem Brolinem i przyznał, że jego kostium to jeden „Wielki Czerwony Kondom” o czym dokładniej pisaliśmy tutaj.

Jak sądzicie, jeśli wyjdzie kolejna część przygód Deadpoola to czy wprowadzą jakieś zmiany w stroju? A może byście chcieli zobaczyć bohatera w typowym dla X-Force’a szarym stroju?

Deadpool 2 już w kinach!


Źródło: Comicbook

Facebook Comments
Kliknij:
0