Celine

Jak Reynolds namówił Celine Dion do wykonania piosenki do „Deadpool 2”

Już wiemy jak Ryanowi Reynoldsowi udało się namówić Celine Dion do współpracy przy kawałku „Ashes” do filmu „Deadpool 2”!

Kampania promocyjna filmu Deadpool 2 to istna jazda bez trzymanki! Począwszy od zachwalania filmu przez samego Deadpoola o czym pisaliśmy pod tym linkiem, poprzez współpracę z Google (tu) aż do wspomnianej wyżej piosenki Celine Dion (tak, tutaj).

W wywiadzie dla Variety, reżyser filmu Deadpool 2 David Leitch opowiedział co sprawiło, że piosenkarka zdecydowała się wykonać utwór. Przypomnijmy, iż pomimo bardzo romantycznego, podniosłego wydźwięku utworu zawiera on jeszcze teledysk, który jest stworzony w stylu Deadpoola i momentami wręcz surrealistyczny. Reżyser przyznał, że była to sprawka Reynoldsa, który napisał szczery list do Celine Dion.

Ryan podjął się tego. Myślę że to było jak gwiazda do gwiazdy. Napisał do niej bardzo miły, pełen pasji list a ona odpowiedziała bardzo szybko.  Byliśmy podjarani. Byliśmy jak małe dziewczynki, krzycząc „O mój Boże! Ona to zrobi! Ona to zrobi!” To było takie ekscytujące

Podczas gdy niektórzy byli zdezorientowani po wydaniu teledysku Ashes jednak Leitch stwierdził, że ta współpraca została podjęta z bardzo dobrych powodów.

Nie było innej osoby, która by tak pasowała do DNA Deadpoola. Ona jest cenioną piosenkarką z niesamowitym głosem. Ponadto bardzo pasuje do naszego świata. A jakie poczucie humoru, jaki profesjonalizm. Kręcenie tego teledysku to była świetna zabawa. Jedno z moich ulubionych doświadczeń na planie a robię filmy od 20 lat

Wraz trafieniem filmu Deadpool 2 do kin, możemy powiedzieć, że niektóre materiały promocyjne były jednak dziwniejsze od samego teledysku z udziałem Celine Dion. Jednak możemy powiedzieć, że patrząc po reakcji na film, stworzenie tak unikalnego spektaklu bardzo się opłaciło twórcom.

Chcieliśmy mieć pewność, że jest to dzieło warte letniego kasowego filmu, ale też wiedzieliśmy że trafimy z premierą między inne ważne tytułu. Zrobiliśmy co mogliśmy aby rozszerzyć akcję promocyjnym i ogólnie żeby zrobić to jak największe. Pod względem tonu, zabawy i DNA Deadpoola w filmie dostaniecie to czego oczekujecie a nawet więcej.

Tak Leitch mówił o filmie w jednym z poprzednich wywiadów. Czy udało się zrobić jeszcze lepsze widowisko niż przy pierwszej części? Podzielcie się z nami wrażeniami po premierze!

Deadpool 2 już kinach!


Źródło: Comicbook

 

 

Facebook Comments
Kliknij:
0