Peter

Peter z „Deadpoola 2” założył Twittera :3

Peter czyli nie znany nikomu facet w średnim wieku, ma Twittera!

Poznaj Petera. Jest zwyczajnym gościem w średnim wieku, który lubi sport, grillowanie i pszczelarstwo. Aha, i jest także najnowszym członkiem super-duper-fency-bohaterskiej grupy Deadpoola w sequelu przygód Najemnika z niewyparzoną gębą.

Wkrótce po premierze najnowszego zwiastunu Deadpoola 2, fani odkryli zweryfikowane konto dla postaci na Twitterze. Chociaż jego działalność w mediach społecznościowych nie ujawnia żadnych wskazówek dotyczących jego roli w zespole, ukazuje jakim on jest gościem.

Konto Petera na Twitterze ma już miesiąc, a jego pierwszy ćwierkacz od niego pojawił się 24 marca:

 

Peter oczywiście śledzi kilka relacji związanych z Deadpoolem, jak Ryan Reynolds, Deadpool Movie, Karan Soni, David Leitch, Rhett Reese i Hugh Jackman. Bierze także pod uwagę wiele pszczelin i kont rybackich: L.L. Bean, Barack Obama, Tim Tebow, Rush, Celine Dion i inne.

Postać zadebiutowała na końcu końcowego trailera Deadpool 2, który spadł 19 kwietnia. Pojawił się jako ostatnia osoba na przesłuchanie do zespołu X-Force.

Właśnie zobaczyłem ogłoszenie.

Wyznał podczas rozmowy, tylko dla Wade’a, który dał mu pracę na miejscu. Ostateczne ujęcie trailera ukazuje go w swobodnym spadku po wyskoczeniu z samolotu. Peter to kolejna persona, o której się dowiedzieliśmy. Twórcy potwierdzają persona innych postaci, takich jak Zeitgest czy kim jest chłopak, wokół którego ma się krecić fabuła.

Petera i innych członków X-Force poznacie w sequelu Deadpoola, który zadebiutuje 15 maja.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0