Marvel Contest of Champions

Massacre dołącza do „Marvel Contest of Champions”

Deadpool z Meksyku, zwany Massacre, dołącza do „Marvel Contest of Champions”

Obok Marvel Future Fight, Marvel Contest of  Champions jest chyba najpopularniejszą grą mobilną z bohaterami domu pomysłów. Przez kilka lat, odkąd owe mordobicie pojawiło się na rynku, gra doczekała się masy rozwinięć, dziesiątek bohaterów znanych z komiksów Marvela oraz wiernej (choć toksycznej) bazy fanów. Nic więc zatem dziwnego, iż Kabaam, firma odpowiedzialna za tytuł stale dodaje nowych bohaterów.

Wraz z czerwcem, do gry dołączy Massacre, Deadpool z Meksyku oraz Domino, a cały następny event będzie poświęcony ich postaciom. Ma to oczywiście związek z premierą filmu Deadpool 2, który obecnie jest wyświetlany w kinach. Cały synopsis prezentuje się następująco:

Masacre Y Los Mercs Por Dinero

Thanos został pokonany, ale cena za to była wysoka. Grandmaster poświęcił znaczną część swojej mocy i zniknął. Wyścig czempionów jest obecnie okrętem bez steru. Wiele grup walczy o kontrolę, podczas gdy inne walczą o pokój. Wielu znajduje zajęcie jako najemnicy, używając chaosu na około, by szybko zarobić w tej krainie. Pośród chaosu, Cable wzywa do pomocy starego kumpla, by ten pomógł mu w śledztwie, w sprawie rosnącej fali przestępczości. Nie wiedzą jeszcze, że będzie duże zamieszanie…

Assassin Assignments and Merc Missions

Podczas gdy Battlerealm jest w chaosie, legendarna najemniczka Domino otwiera nowy biznes, by upolować największego i najgorszego i potrzebuje Twojej pomocy dla największego zysku. Domino będzie miała dla Ciebie stały dopływ questów do wypełnienia i jeśli odpowiednio jej zaimponujesz, może da Twojej drużynie większy kontrakt: Misje najemników. Wykonaj najwięcej zleceń, a zostaniesz największym najemnikiem w interesie.

Także tak to się prezentuje. Całość będzie znana już niebawem. Więcej informacji na temat zmian w grze znajdziecie w linku źródłowym.

Marvel Contest of Champions jest od dawna dostępne na urządzeniach z Androidem i iOs. Aktualizacja wejdzie w życie 4 czerwca.


Źródło: Marvel Contest of Champions Official Site

Facebook Comments
Kliknij:
0