Deadpoola

Kolejny Loot Crate dla Deadpoola!

Skończył się preorder jednego Loot Crate’a przyszła kolej na kolejny, całkowicie przeznaczony dla Deadpoola!

Idąc na fali filmu Deadpool 2 firmy co chwilę tworzą się kolejne przedmioty dotyczące Wade’a Wilsona i filmu. W tym box od Loot Crate, o którym pisaliśmy wcześniej (o tu tu), i który właśnie dobiegł końca i nie pozostaje nic innego jak czekać na jego dostawę. Jednak żebyśmy za długo nie musieli tęsknić za porcją gadżetów z wygadanym najemnikiem Loot Crate zapowiedział kolejne pudełko. Za paczkę z rzeczami dotyczącymi Deadpoola wartymi 60 dolców płaci się 34,99$$ i wysyłka za 5$ na terenie Stanów Zjednoczonych. Natomiast dla nas (Europejczyków) paczka kosztuje 44,99$ zawierając w tym wysyłkę i VAT.

Opcja brzmi bardzo kusząco, a żeby z niej skorzystać wystarczy przejść na tę stronę i wybrać plan dla siebie. A planów mamy 3, poczynając od jednego pudełka Deadpoola, kończąc na całym roku czyli 4 boxach Loot Crate. Przy ostatniej z opcji do zamówienia otrzymuje się ekskluzywny prezent, znacząco podnoszący wartość gadżetów. Co za tym idzie dołączając do rodziny Deadpoola co kwartał otrzyma się dedykowany box a za razem całe zamówienie wyjdzie taniej o kilka dolarów.

Prawie jak by Deadpoolowy Mikołaj odwiedzał nas co kwartał! Nie brzmi to dobrze? 😉 Ktoś się skusił już bądź planuje zamówienie?

PS. Wiemy co może być tym prezentem. Ostrzegam przed spojlerem!

Spoiler
Chodzi geeki tiki kubek Deadpoola


Źródło: Comicbook

Facebook Comments
Kliknij:
0