hugh

Hugh Jackman z małą wskazówką dla Ryana Reynoldsa

Hugh Jackman przekazał małą wiadomość dla Ryana Reynoldsa by grał trudniejszego do zdobycia.

Odtwórca roli Deadpoola mógł trochę przesadzić próbując namówić Hugh Jackmana do współpracy z nim. Aktor grający Wolverina w jednym z wywiadów stwierdził, że Deadpool powinien spróbować być mniej zdesperowanym. W programie Good Morning America przyznał również, że uwielbia Reynoldsa i jego postać.

Mam małą wiadomość dla Ryana. Kocham Cię stary. Kocham Deadpoola. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć film. Jesteś jednym z moich najlepszych przyjaciół. Jednak wyluzuj trochę. Udawaj trudniejszego do zdobycia. Tego jest za dużo, to nie jest seksowne.

Poniżej mam dla Was materiał z tego wywiadu. Część, o której wspominam powyżej zaczyna się około 2 minuty jednak zachęcam do obejrzenia całości.

Jackman miał już małe cameo w pierwszej części Deadpoola gdzie Wade Wilson użył jego podobizny wyciętej z materiału o najprzystojniejszych mężczyznach wg. magazynu People. Dodatkowo Hugh Jackman miał też swój mały występ w teaserze dla filmu Deadpool 2, który możecie zobaczyć w naszym wcześniejszym newsie pod tym linkiem.

Ponadto Jackman w najnowszym materiale ze swojego Instagrama ma dla nas jeszcze jedną wiadomość. Aktor bardzo długo zbierał siły, żeby przyznać się co sądzi o najnowszej części przygód wygadanego najemnika. Na szczęście mu się udało, jednak jest to bardzo dramatyczna wiadomość, dlatego nie psując nastroju poniżej macie udostępniony materiał.


Jak sami widzieliście, Hugh Jackman przyznał, że jest to dzieło geniusza. Jako, że premiera filmu zbliża się wielkimi krokami myślę że wielu z Was będzie miało podobne opinie i się z nami nimi podzieli w komentarzach pod postem bądź prywatnych wiadomościach.

Deadpool 2 w kinach już od 18 maja!


Źródło: CBR oraz CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0