ed skrein

Ed Skrein chciałby zagrać Fantomexa

Gwiazdor filmu „Deadpool” chce zagrać Fantomexa!

Ed Skrein powołał do życia pierwszego z antagonistów Deadpoola. Wiadomym jest jak ów złoczyńca skończył, nie mniej jednak, nie oznacza to, że aktor całkowicie porzucił Marvelowską otoczkę.
Niedawno wyznał, iż byłby zainteresowany zagraniem Fantomexa, postaci, która wystapiła w szeregach drużyny Uncanny X-Force spod ręki Ricka Remendera.

Ten drugi to Fantomex. Zawsze nosi maskę, więc może byłaby szansa, żebym znowu zagrał w taki sposób, w filmie. Jeśli dobrze pamiętam, jest francuzem, więc musiałbym udawać francuski akcent i nosić maskę, by mnie nikt nie rozpoznał. Jest świetny. Jest jedną z moich ulubionych postaci. Jest wiele różnych postaci, ale mnie kręci nieznane, zwłaszcza w kwestii bohaterów, o których jeszcze nie czytałem. Intelektualna własność, na którą się dopiero natknę, pełną niesamowitej narracji. To jest ekscytujące, naprawdę ekscytujące.

Ci, którzy nie wiedzą kim jest postać Jeana Phillipe’a, śpieszymy z wyjaśnieniem. Fantomex to mutant, stworzony jako superżołnierz na bazie technologii Sentineli, w tzw. Świecie. Od czasu jego powstania, walczył u boku X-Men oraz przeciwko nim (choć niezamierzenie) i ma problemy z utrzymaniem tożsamości. Jest rewelacyjnym strzelcem wyborowym oraz szpiegiem, który podróżuje za pomocą E.V.Y czyli biologicznego statku, który także ma szereg umiejetności. Główną mocą tej postaci jednak jest tworzenie bardzo realnych iluzji, dzięki czemu z łatwością potrafi oszukać przeciwników, nawet telepatów jak Profesor Charles Xavier czy Jean Grey. Jako rasowy antybohater, nigdy nie wiadomo do końca za czyją stroną się opowie.

Edowi to nie przeszkadza jednak, albowiem, jak sam twierdzi, do każdej postaci podchodzi indywidualnie, a najlepiej z perspektywy fana.

Tak samo było z Deadpoolem. Byłem w kinie jako fan i chciałem żeby to wyszło dobrze, niezależnie czy to złoczyńca czy główna rola czy coś innego. To musi być po prostu zrobione dobrze stary. Jestem strasznie emocjonalnie wkręcony w te postacie. To dziwne, bo jestem tak wkręcony w tematykę komiksów, że niezależnie od tego czy będę w filmie, chcę by coś zostało urzeczywistnione. Powiedzmy, że moją ulubioną serią komiksową jest „The Boys” i Seth Rogen robi film o tym. Mnie to cieszy, że jest w rękach Setha. Nigdy go nie poznałem, ale się cieszę, że jest to w jego rękach. Dla mnie, Billy Butcher to postać, którą zawsze chciałem zagrać, ale to jest o 10 lat za wcześnie dla mnie. Nie jest odpowiedni do tej roli. Musiałbym przybrać na masie i być starszy, więc to nie byłoby dla mnie, mimo, że to moje marzenie, kumasz?

Eda możemy podziwiać jako Francisa w filmie Deadpool, którego możecie kupić na Blu-ray i DVD. Ponadto Deadpool 2 jest obecnie w kinach.


Źródło: Comicbook

Facebook Comments
Kliknij:
0