Dennison

Julian Dennison o wprowadzaniu nowego typu ciała superbohatera.

Julian Dennison wypowiedział się o wprowadzeniu do filmów o superbohaterach poza mięśniakami innych typów budowy ciała.

Po przełomowej roli w filmie Dzikie Łowy Julian Dennison zyskał międzynarodową sławę jako Russel aka Firefist w filmie Deadpool 2. Wulgarny, miotający płomieniami mutant nie przypomina żadnego znanego superbohatera. Zarówno temperamentem jak i wyglądem fizycznym. Teraz ten pulchny, pochodzący z Nowej Zelandii nastolatek może wreszcie zobaczyć bohatera wyglądającego jak on.

W wywiadzie dla The Hollywood Reported, Dennison mówił jak ważne i wyjątkowe było dla niego to, że mógł przedstawić tę postać.

Teraz już nie ma jednego rodzaju człowieka, który może zagrać superbohatera. Dla mnie zagrać grubego superbohatera było wyjątkowe ponieważ wcześniej chodząc z przyjaciółmi do kina nie widziałem nikogo wyglądającego jak ja. Jestem podekscytowany, że mogę być tym przykładem dla innych dzieci, które wyglądają jak ja.

W międzyczasie gdy Dennison i inne dzieci w jego wieku nie mogą jeszcze obejrzeć filmu Deadpool 2, jego występ wybija pokazywanie różnych typów budowy ciała w tym gatunku. Ma możliwość pokazania, że nie każdy superbohater musi być napakowany.

Jak waszym zdaniem młody aktor wypadł w swojej roli? Czy jego przełomowa rola sprawi, że w innych produkcjach pojawią się trochę grubsi bohaterowie?

Deadpool 2 jest już w kinach!


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0