marvel strike force

Deadpool trafił do gry „Marvel Strike Force”

Postać Deadpoola trafiła do gry „Marvel Strike Force”!

Najemnik z niewyparzoną gębą trafił właśnie do Marvel Strike Force, najnowszej gry Marvela na Android. Ponadto, oprócz samego Deadpoola, 24 maja dołączy również Cable. Poniżej prezentujemy Wam trailer ‚poola:

Synopsis brzmi następująco:

Nowy antybohater trafia na nasz teren i znany jest z rozrób. By uczcić premierę Deadpoola 2 w kinach, regenerujący degenerat we własnej osobie przejmuje MARVEL Strike Force od dziś, aż do 10 czerwca. Ogromna ilość nowego contentu z Deadpoolem w grze do sprawdzenia!

Od dziś, agenci S.T.R.I.K.E mogą odblokować i walczyć przeciwko nieśmiertelnemu antyherosowi w raidach o tematyce Deadpoola 2. Jako twój sojusznik w Strike Force, używaj aresnału zabawek Deadpoola i jego niesamowitych ruchów, by walczyć przeciwko agentom S.H.I.E.L.D i zdobywaj ‚chimichangowe’ mOrby, by zdobyć specjalny, Deadpoolowy inwentarz. W zależności od Twojego poziomu gry, Deadpool może być też Twoim wrogiem, więc przygotuj się by odeprzeć ataki pinat pełnych niespodzianek i sztuczek.

Także tak, jest się z czego cieszyć, bo wydaje się, że materiałów związanych z gadatliwym najemnikiem nie ma końca. My zapraszamy również do naszej recenzji filmu Deadpool 2.

Marvel Strike Force jest dostępne w sklepie Play.


Źródło: Comicbook

Facebook Comments
Kliknij:
0