DEADPOOL 3

„Deadpool 3” raczej nie powstanie

„Deadpool 3” raczej nie powstanie, a przynajmniej tak twierdzi Ryan Reynolds!

Nawet pomimo tego, iż pierwszy Deadpool pobił Box Office do kwadratu, zaś dwójka prawdopodobnie będzie równie sukcesywna, to Ryan Reynolds twierdzi, że raczej trzeciego Deadpoola nie uświadczymy.

Podczas eventu w Seulu, w Korei Południowej, Reynolds został zapytany o postęp w kwestii serii o Deadpoolu. Konkretnie o to czego publiczność może się spodziewać po trzeciej części i gdzie Wade’a zobaczymy. Ku zdziwieniu fanów, odpowiedź którą gwiazdor zaszczycił zebranych, nie była taka, jakiej każdy by oczekiwał.

Dziwne jest to mówić, ale nie sądzę by Deadpool 3 miał powstać. Patrząc w przyszłość, obstawiam raczej, że będzie to film X-Force, gdzie będzie on częścią tejże drużyny, jeśli mam być szczery.

Wyznał Reynolds. Jest to co najamniej szokująca decyzja, zwłaszcza po tym, jak aktor sam błagał studio, by dali mu zielone światło przy tym filmie. Okazało się to oczywiście strzałem w dziesiątkę, bo film zarobił 783 milionów dolarów na całym świecie, zmieniając wraz z Loganem, spojrzenie na serię X-Men od studia 20th Century Fox. Nawet pomimo tego, iż spory czas temu było gadanie o domniemanym filmie Deadpool 3, wydaje się, że teraz jednak doczekamy się X-Force (o którym także mówi się od długiego czasu). Nie wykluczone, iż Deadpool 2 stworzy podwaliny pod serię o drużynie mutantów działającej mocno poza prawem. W wywiadzie dle Entertainment Weekly, Reynolds wyznał:

Myślę, że postać, by działala sprawnie w swoim własnym uniwersum, musi być odarta ze wszystkiego. Ale nie możesz tego robić cały czas. Oczywiście, widzę go jako członka X-Force i chciałbym widzieć Team-upy z nim, z jakimiś macho czy fajną laską z uniwersum X-Men. Wydaje mi się, że jeśli chcesz zrobić trzeci, solowy film o Deadpoolu, musisz go odrzeć ze wszystkiego, skakać z kwiatka na kwiatek i łamać wszelkie, dziwne granice, a przede wszystkim robić z nim coś, czego nikt inny nie zrobi.

Podczas eventu w Seulu, gwiazdor dodał słówko na temat tego, co odróżnia X-Force od innych drużyn:

X-Force funkcjonuje inaczej niż dajmy na to Avengers czy coś. To generalnie drużyna złożona z bardzo elastycznych moralnie bohaterów. To goście pracujący w sposób, w jaki X-Men by nie mogli albo nie chcieli. Więc to obcujesz z drużyną wolnych strzelców, kobiet i mężczyzn, którzy… no wiecie… nie mają silnego moralnego kompasu, takiego jak X-Men czy Avengers.

Nie zmienia to jednak faktu, iż Reynolds dalej marzy o tym, by Wade skrzyżował drogi z Wolverine’em. Oczywiście odgrywanym przez Hugh Jackmana:

Ponadto, mam to dziwne marzenie, które zapewne nigdy się nie spełni, ale chciałbym film Deadpoola i Logana. Chce zobaczyć Wolviepoola, jeśli wolno. To byłoby mega. Hugh Jackman co prawda jest na emeryturze, pomimo moich protestów, które mu uskuteczniam co jakiś czas.

Cóż… czas pokaże co przyniesie. My czekamy póki co na Deadpoola 2, który trafi do kin 18 maja.


Źródło: CBR

 

Facebook Comments
Kliknij:
0