Marvela

Crossovery Marvela po połączeniu Fox’a z Disney’em

Czekają na nas nowe crossovery Marvela po połączeniu wytwórni Fox z Disney’em?

Może i Deadpool nie miał crossoveru z Wolverinem, jednak twórcy tego pierwszego snują już fantazje jak mogą połączyć historie bohaterów. W końcu uniwersum Marvela jest tak duże i daje tyle możliwości, że aż szkoda nie skorzystać. Rhett Reese i Paul Wernick w wywiadzie dla ComicBook.com snuli plany jakie połączenia dostępnych bohaterów z wygadanym najemnikiem byłby najbardziej zabawne. Rhett Reese przedstawił swoje wymarzone połączenie:

Mam nadzieję, że Chris Evans pozostanie przy swojej roli trochę dłużej, ponieważ byłoby cudownie zobaczyć Deadpoola i Kapitana Amerykę razem. Jest takim honorowym, poważnym i świetnym bohaterem zaś Deadpool jest jego całkowitym przeciwieństwem co byłoby całkiem zabawne. Zawsze szukamy postaci, która dobrze uwydatni cechy Deadpoola.

Paul Wernick również nie omieszkał tego zrobić:

Iron Man też. Wyobrażam sobie Tony’ego Starka i Wade’a Wilsona dyskutujących, dosłownie, nie byłoby chwili przerwy tylko ciągła paplanina i byłoby to wykańczające.

Poza najbardziej znanymi postaciami Marvela jest też wielu bohaterów X-Men, z którymi twórcy chętnie stworzyli by crossovery dla Deadpoola. Wideo z wywiadu znajdziecie pod tym linkiem.

Sam odtwórca roli Deadpoola Ryan Reynolds dorzucił swoje pięć groszy do crossoverów. Aktor w jednym z wywiadów dyskutował nad przyszłością spinoff’u Deapool 2 czyli X-Force. Jest zdania, że pomimo wykupu praw wytwórni Fox do postaci Marvela przez Disney’a nie będzie większej ingerencji w film.

Może jestem naiwny ale to biznes jak każdy inny w Fox. Lubię też myśleć, chociaż nic nie wiem, nie jestem tam wykonawcą, ale lubię myśleć, że nabycie Fox’a przez Comcast, Disney czy Myspace, że ktokolwiek kupił Fox, zrobił to by pozwolić na to by dalej był tym samym.

Jakie połączenia na nas czekają? Co wymyślą twórcy Deadpoola? Tego prędko się nie dowiemy niestety ale pomarzyć można. Macie już jakieś pomysły na crossovery Marvela? Dajcie znać w komentarzu kto i dlaczego? Chętnie poznamy Wasze pomysły!

Deadpool 2 jest już wyświetlany w kinach!


Źródło: CBR i Comicbook

Facebook Comments
Kliknij:
0