chris evans

Chris Evans był rozważany przez scenarzystów Deadpoola 2 do sceny po napisach

Internet już huczy o scenie po napisach. I choć to, co znalazło się w filmie, z pewnością sprawi, że fani będą bardzo zadowoleni, to Chris Evans z nieoczekiwanym cameo z Marvel Cinematic Universe, mógł uczynić rzeczy dużo, dużo bardziej ciekawymi.

A to dlatego, że pomysł na scenę po napisach urodził się, gdy Chris Evans napomknął o chęci powtórzenia swojej roli jako Human Torch z filmów Fantastyczna Czwórka.

W wywiadzie dla Uproxx, scenarzyści Deadpoola 2Rhett Reese i Paul Wernick powiedzieli, że pomysł nie przeszedł etapu tzw. pitch*.

(*Pitch – Prezentacja, najczęściej zawierająca zarys scenariusza, przedstawienie postaci itd. mająca na celu zdobycie funduszy na realizację i promocję filmu – przyp.red.)

Nie, nie, nigdy nie dotarliśmy tak daleko. Ktoś wpadł na ten pomysł i myśleliśmy, że jest lepiej.

powiedział Reese.

Ale zdecydowanie mieliśmy o wiele więcej scenek X-Force z dziwnymi, przypadkowymi ludźmi, którzy przychodzili na rozmowę kwalifikacyjną.”

Był też jeden pomysł, w którym Deadpool Ryana Reynoldsa cofnął się w czasie, by zabić małego Hitlera.  Pisaliśmy już o tym wcześniej o tutaj.

Chociaż żadna z tych scen nie została zrealizowana, nietrudno jest wyobrazić sobie, że ta ostatnia byłaby dość nie na miejscu, nawet jak na ostry i krytyczny humor Deadpoola.

Pomysł Evansa ma sens. Jak się zastanowimy z tym Reynolds zgrabnie przeszedł z ostro zjechanego występu superbohatera w Green Lantern do wielkiej gwiazdy w Deadpoolu. Evans oczywiście grał rolę Kapitana Ameryki w filmach Marvel Cinematic Universe.

Deadpool 2 obecnie jest w kinach!


Źródło : CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0