Wycięcie złoczyńcy z filmu Deadpool 2? – PLOTKA

 

Wyciekła plotka, która informuje iż z filmu Deadpool 2 został wycięty złoczyńca.

W filmie Deadpool 2 przewija się dużo postaci, ale czy za dużo? Złoczyńcą, który prawdopodobnie został wycięty miał być Black Tom Cassidy (w tej roli Jack Kesy).
Dlaczego twórcy postanowili go usunąć? Według plotki dlatego, żebyśmy na ekranie mogli zobaczyć więcej Cable’a (w tej roli Josh Brolin) oraz Domino (Zazie Beetz).

Źródłem dla tej pogłoski jest poniższa wypowiedź Jeffa Sneidera z The Tracking Board:

Jack Kesy, który ma być złoczyńcą w Deadpoolu 2…Słyszałem, że został usunięty z filmu. Nie wiem, czy go zobaczymy. Przekonamy się. Nie widziałem filmu, nie rozmawiałem też z nikim, kto osobiście widział film, ale słyszałem pogłoski, że nie wiadomo, czy jest on wciąż w filmie.

Jak do tej pory nie widzieliśmy tego antybohatera – nie pojawił się w żadnej zapowiedzi. Należy pamiętać, że jest to niepotwierdzona informacja, więc nie należy jej ufać w stu procentach. Ale w każdej plotce jest ziarnko prawdy…

W komiksach Black Tom Cassidy to mutant, którego mocą jest kierunkowanie emitowanej przez siebie energii termokinetycznej poprzez materiały nie przewodzące (np.drewno). Współpracuje również z Juggernautem.


Źródło: www.cosmicbooknews.com

www.planetamarvel.net

Facebook Comments
Kliknij:
0