era archangela

„Uncanny X-Force: Era Archangela” wkrótce w sprzedaży!

Mucha Comics niebawem wyda drugi tom z serii Uncanny X-Force!

Pojawiła się informacja dotycząca komiksu Uncanny X-Force pt. Era Archangela, a mianowicie jego daty premiery w Polsce. Drugi tom przygód grupy mutantów pojawi się w sklepach już 26 kwietnia 2018 roku. Pierwotnie miał on się pojawić w lutym. Poniżej przedstawiamy synopsis ze strony wydawcy, galerię okładek oraz przykładowe plansze, jakie znajdziecie na stronach komiksu:

Uncanny X-Force: Era Archangela – Tom 2

Scenariusz: Rick Remender
Rysunki: Billy Tan, Mark Brooks, Scott Eaton, Jerome Opeña, Esad Ribić i Robbi Rodriguez

Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 288
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN 978-83-65938-09-1
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 89,00 zł
Premiera: 26 kwietnia 2018

Warren Worthington przegrywa walkę z bestią kryjącą się w jego duszy – z potworem znanym jako Archangel, jeździec Apocalypse’a. Teraz przeznaczeniem Warrena jest zostanie spadkobiercą złowrogiego mutanta. Może go powstrzymać tylko Ziarno Życia. Niestety, znajduje się ono we wszechświecie równoległym, opanowanym niegdyś przez Apocalypse’a. Gdy Wolverine i X-Force spotkają tam zniekształcone wersje postaci ze swego świata, będą musieli zadać sobie pytanie: skoro Apocalypse został obalony, kto nadal prowadzi despotyczne rządy? Czy drużyna X-Force zdobędzie Ziarno Życia i powróci na czas do domu, aby powstrzymać Archangela?

W albumie umieszczono materiały pierwotnie drukowane w formie zeszytowej w Uncanny X-Force #8–19.

Dla tych, którzy nie mieli okazji czytać pierwszego tomu, odsyłamy Was do naszej recenzji, która pojawiła się spory czas temu na łamach strony.


Źródło: Mucha Comics – strona na Facebooku

Facebook Comments
Kliknij:
0