promo

Pakiet teaserów z filmu „Deadpool 2”

Mamy dla Was komplet teaserów z filmu „Deadpool 2”!

Maszyna promocyjna filmu Deadpool 2 pędzi z pełną parą. W związku z czym marketingowcy dwoją się i troją, by promować film. W ostatnim czasie pojawiło się kilka teaserów, które promują nadchodzący film. Możecie je zobaczyć poniżej.

Pierwszy z nich dotyczy marki napojów Mike’s HARDER, które nawiązały współpracę z włodarzami filmu. Poniżej przedstawiamy pierwszy teaser, który jest efektem powyższej kooperacji:

Drugim teaserem jest ten, odpowiedzialny za właściwe zachowanie w kinie. Jak widzimy, Deadpool nie tylko jest dla dorosłych, ale potrafi też uczyć dobrych manier. Pamiętajcie jednak by się nie zachowywać jak sam Wade Wilson na poniższym teaserze:

Ostatni teaser prezentuje rozwinięcie relacji Deadpoola i Colossusa, którego znamy z pierwszej części filmu. Piotr Rasputin powróci również w sequelu. My tymczasem zachęcamy Was do podkręcania swojego hype’u.

To prawdopodobnie już końcówka kampanii reklamowej filmu.  Nie zmienia to jednak faktu, że Deadpool ma wyjątkową i bardzo nietypową kampanię reklamową, co już mieliśmy okazję widzieć, np. Tu i tu.

Deadpool 2 trafi do kin 18 maja.


Źródło: Cosmic Book News

Facebook Comments
Kliknij:
0