Feige

Kevin Feige komentuje nowy trailer „Deadpoola 2”

Dyrektor Marvel Studio wypowiedział się na temat nowego zwiastuna „Deadpool 2”.

Najnowszy zwiastun Deadpool 2 nie tylko zawierał odniesienie do  Infinity War (Thanosa), ale także do samego przewodniczącego studia Marvela. Możemy w nim zobaczyć pudełko z pizzą z pizzerii o nazwie Feige’s Famous Pizza. Zapytany o to Kevin Feige, podczas premiery zwiastuna na premierze Infinity War, wyrażał ekscytację na myśl o tym.

Myślę, że to bardzo zabawne. To jedna z wspaniałych rzeczy w Deadpoolu, zarówno w komiksach, jak i to, co Ryan zrobił z nim w filmach, że przełamał czwartą ścianę, np. wspominając o DC w nowym zwiastunie! To jest świetne, to był jedyny sposób, aby to zrobić w komiksach czy w filmach. Dobrze, że tak zrobili, zwłaszcza w porównaniu z wcześniejszymi inkarnacjami Deadpoola we wcześniejszych filmach X-Men

Po nabyciu praw do Century 20th Century Fox przez Disney , wiele osób oczekiwało dnia w którym Deadpool i X-Men trafią do MCU. Fani narzekają na brak postaci X-Men i Fantastic Four od lat, a Feige jest podekscytowany także tym faktem.

Spójrz – mogę się ekscytować tymi wszystkimi rzeczami. W tej kwestii, nie ma żadnej umowy, póki nie powiemy inaczej, więc nie myślę o tym, szczerze mówiąc więcej niż zwykle. Ant-Man i Wasp kończą montaż, Kapitan Marvel jest w produkcji, Spider-Man zaczyna się kręcić, a my będziemy poważnie wchodzić w fazę kręcenia Avengers 4. Mamy dużo do zrobienia.

Chyba będziemy musieli poczekać i zobaczyć co przyniesie czas w tej materii. Jeśli jednak tak się stanie, bardzo chcielibyśmy zobaczyć Deadpoola w MCU. Jeśli sądzisz, że niektóre z par w Infinity War są interesujące, umieszczenie Wade’a w miksie byłoby jeszcze bardziej szalone.

Deadpool 2 trafi do kin w Polsce już 18 maja, zaś Avengers: Infinity War jest w kinach od 26 kwietnia


źródło: Comicbook

Facebook Comments
Kliknij:
0