hugh jackmana

Nowy klip z Deadpoolem, próbującym zrekrutować Hugh Jackmana.

Nowy klip z Deadpool 2 próbujący zrekrutować Hugh Jackmana.

Fani mogli usłyszeć o specjalnej współpracy pomiędzy byłym Wolverine (w wykonaniu Hugh Jackmana) z jego najlepszym kumplem Ryanem Reynoldsem, podczas prezentacji 20th Century Fox na CinemaCon. Jackman pojawił się wraz z Deadpoolem na kolejnym wideo. Aktorzy nabijali się m.in. z wykupienia całej dywizji Fox przez Disney, a także o domniemanym pojawianiu się psa Pluto. Możecie to zobaczyć poniżej:

Jak widać, obsesja Reynoldsa na punkcie Jackmana powraca do korzeni postaci. Ryan zadebiutował jako kiczowata wersja postaci Deadpoola po raz pierwszy w X-Men Origins: Wolverine.  Ten wariant bohatera był szeroko krytykowany. Reynolds przywrócił dopiero blask Deadpoolowi w solowym filmie. Tam mamy sporo nawiązań do osoby Hugh m.in. Wade Wilson próbował ukryć swoje blizny na twarzy przed swoją dziewczyną, przyczepiając bezpośrednio do twarzy wycięte z gazety zdjęcie aktora.

Jackman wypowiadał się na temat filmu Deadpool w następujący sposób:

Słuchaj, gdyby ten film pojawił się dziesięć lat temu, byłaby to zupełnie inna historia. Ale wiedziałem 2,5 roku temu, że to będzie ostatni film. Pierwszy telefon, wykonałem do Jima Mangolda. Powiedziałem: „Jim, mam jeszcze jeden strzał.” Gdy tylko dotarłem do Jima i zacząłem pracować nad pomysłem, nigdy nie byłem bardziej podekscytowany. Ale wydaje się, że to właściwy czas … Deadpool, idź, stary. Rób swoje. Nie potrzebujesz mnie.

Choć może minąć trochę czasu, zanim zobaczymy ponownie powrót Wolverine’a, fani będą mogą zobaczyć znowu Wade’a Wilsona i początek X-Force już 18 maja, bo wtedy Deadpool 2 trafi do kin.

Facebook Comments
Kliknij:
0