Bill Skarsgård

Wiemy już w kogo wcieli się Bill Skarsgård w filmie „Deadpool 2”

Potwierdzona została rola Billa Skarsgårda w filmie „Deadpool 2”!

Bill Skarsgård to aktor, który wcielał się w szereg postaci, gdzie czołową jest chyba przerażający klaun Pennywise, w ostatnim remake’u horroru IT. Nic więc dziwnego, że umiejętności tego młodego człowieka zbierają swoje żniwo w Hollywood. Skarsgård został zatrudniony również przy najemniku z gadką,

Aktor wcieli się w postać Zeitgeista, mutanta który zaliczył pierwsze pojawienie się w komiksach w X-Force #116 w 2001 roku, podczas runu Petera MilliganaMike’a Allreda.

Plotka na temat roli Skarsgårda pojawiła się już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz została potwierdzona za pośrednictwem serwisu Twitter, za konta wspomnianego Petera Milligana. Scenarzysta napisał:

Uważajcie na żrący oddech Zeitgesta! Poczujecie go, jeśli jego uprzejmość nie zabije Was pierwsza! (poważnie, za co MIŁY gość!)

I tak, dobrze czytacie. Umiejętność Zeitgesta to żrące wymiociny, które potrafią się przegryźć przez 10 centymetrową warstwę litej stali, w mniej niż 30 sekund. Owa mutacja objawiła się podczas libacji alkoholowej, podczas której ‚bohater’ sprawił, że pół twarzy jednej dziewczynie znikneło. Pewnie właśnie dlatego ma ‚kaganiec’ na buzi w trailerze.

Postać grana przez Billa Skarsgårda zadebiutowała w drugim trailerze. Wówczas pojawiły się pierwsze spekulacje odnośnie tego kim on jest. Obstawiano właśnie Zeitgesta albo Weapon XI z filmu X-Men: Origins z 2009 roku. Jak widać, pierwsza opcja okazała się słuszną.

Zeitgesta będziemy mogli podziwiać już niebawem, bo bohater zadebiutuje u boku Deadpoola już 18 maja w kinach.


Źródło: CBR

Facebook Comments
Kliknij:
0