serial

Animowany serial o przygodach Deadpoola skasowany?

Prawdopodobnie nie zobaczymy serialu animowanego „Deadpool” na stacji FXX.

Zapowiedziany w ubiegłym roku – animowany serial Deadpool, najpewniej nie ujrzy jednak światła dziennego. Donald i Stephen Glover, którzy byli zaangażowani w projekt, odeszli właśnie od produkcji. Wspomniana dwójka miała być nie tylko showrunnerami produkcji, ale również jej producentami wykonawczymi oraz autorami scenariusza. Powodem, rzekomo są różnice artystyczne. Jak zawsze.

Oficjalne oświadczenie w tej sprawie brzmi:

Z powodu różnic twórczych, FX, Donald Glover, Stephen Glover i Marvel Television zgodziły się rozstać z serialem animowanym Marvela “Deadpool”, FX nie będzie już zaangażowany w projekt. FX i Marvel utrzymują stałą współpracę w ramach naszego partnerstwa przy produkcji serialu “Legion”.

Informacja dotycząca odwołania produkcji animowanego Deadpoola wypłynęła w sobotę. Serial miał opowiadać o przygodach najemnika, gdzie pierwszy sezon miał się składać z 10 odcinków. Kreskówka miała być dedykowana dla dorosłego odbiorcy i miała zadebiutować w tym roku. Nie mniej jednak, do tej pory nie otrzymaliśmy nic, co by wskazywało, że serial ma się dobrze. Nie jest nadal wykluczone, że serial kiedyś powstanie, ale na tą chwilę niestety nic nie wiadomo.

Pozostaje nam czekać jedynie na film Deadpool 2, który trafi do kin 18 maja. Być może on zapewnie adekwatną promocję dla innych produktów z Wade’em Wilsonem.


Źródło: Avalon – MarvelComics.pl

Facebook Comments
Kliknij:
0