kreskówki

Komentarz Bino w sprawie anulowania serialu animowanego o Deadpoolu

Komentarz Bino w sprawie anulowania serialu animowanego o Deadpoolu

Donald Glover znany pod pseudonimem Childish Gambino, wypowiedział sięw sprawie anulowanego serialu animowanego o Deadpoolu, którego sam notabene był współtwórcą. Kilka dni temu stacja telewizyjna FX poinformowała, że kończy prace nad serialem oraz że zakończyłą  współpracę z braćmi Glover, którzy byli zarówno scenarzystami jak i producentami serialu.  W oficjalnym oświadczeniu możemy dowiedzieć się że powodem anulowania były „różnice w wizji artystycznej” (cokolwiektokurdeznaczy). Bino jak to Bino, niczym kałasznikow wypluł serię  tweetów, które zaróno komentowały całą sytuację jak i uchylały rąbka tajemnicy związanej z serialem.
Pozwolę sobie zacytować kilka z nich (chciałbym je wrzucić ale Bino zdążył je już usnąć)

„for the record: i wasnt too busy to work on deadpool.”

oraz

“Doesn’t Marvel have enough feel-good minority shows everyone supports but doesn’t watch?””

no i:

„“Do you think they canceled the show … cause of racism?! … Yeah, but all the writers were black.
And the references were pretty black too. … Maybe we were alienating our white audience? No.
We did a whole goat yoga episode. Damn.”

Donald Glover następnie udostępnił scenariusz (zmodyfikowany tak, że Deadpool jest świadom tego że serial nie powstanie) finałowego odcinka serialu, w którym Deadpool wyrusza do Kenii, aby chronić ostatniego samca nosorożca białego o imieniu Sudan. Fabuła rozpoczyna się, kiedy pijany najemnik budzi się w afrykańskim państwie, po tym, jak jego przewodnik znalazła go śpiącego na podłodze w opustoszałej strefie bezcłowej. Deadpool przyjął ofertę tylko dlatego, że zleceniodawca płaci w Bitcoinach.

W skrypcie pojawiają się nawiązania do współczesnych amerykańskich raperów (m.in. Tekashiego69, który został oskarżony o molestowanie seksualne 13 letniej dziewczyny), Johnny’ego Deppa, Chainsmokers, Taylor Swift, Jeff Bezosa, John Olivera i Facebooczka.

Oczywiście, anulowanie serialu zostało skomentowane przez samego Deadpoola. Twierdzi on, że Marvel tworzy seriale by sprzedawać zabawki 7 letnim chłopcom albo 50 letnim pedofilom.

Jakbyście sami chcieli poczytaćskrypt to proszę:

Facebook Comments
Kliknij:
0