domino

Domino w kolejnych dwóch filmach od FOX!

Zazie Beetz podpisała kontrakt z FOX, by postać Domino pojawiła się w następnych filmach o mutantach!

Nawet pomimo tego, iż według ostatnich informacji, najnowszy Deadpool to jeden wielki bałagan. Nie przejmujemy się tym jako, że nawet słaby Deadpool 2 na pewno będzie lepszym filmem, niż najlepszy film z DC Extended Universe. Oops!

Nie tylko na to nie martwi, albowiem Zazie Beetz, aktorka która zadebiutuje w roli Domino w nadchodzącym Deadpool 2, podpisała kontrakt na dwa kolejne filmy. Nie jest powiedziane, że kolejne produkcje muszą oznaczyć wystąpienie u boku pyskatego najemnika. Spekuluje się jednak, iż Beetz wystąpi w zapowiadanym od długiego czasu filmie X-Force. Taka informacja pojawiła się za pośrednictwem serwisu Hollywood Reporter.

Warto także zaznaczyć, iż Josh Brolin, który na wiosnę pojawi się zarówno w Avengers: Infinity War w roli Thanosa, jak i w roli Cable’a w Deadpool 2, ma kontrakt obejmujący aż cztery filmy. Pisaliśmy o tym, jakiś czas temu.

Kim jest zaś Domino? To mutantka, która pojawiła się po raz pierwszy w komiksie X-Force #8. Od tamtego czasu przewija się ona w komiksach o mutantach, najczęściej u boku Cable’a lub Deadpoola. Zaliczyła również występ w grze o najemniku. Jej umiejętność to podświadoma i telekinetyczna zmiana rachunku prawdopodobieństwa na jej korzyść. Mówiąc krótko: Generalnie ma mega farta.

Czy Zazie Beetz również będzie miała farta? Przekonacie się już niebawem. Deadpool 2 zadebiutuje 18 maja.


Źródło: Planeta Marvel

Facebook Comments
Kliknij:
0