egmont

Deadpoolowe zapowiedzi od Egmont!

Przedstawiamy Wam trzy zapowiedzi z Deadpoolem, od wydawnictwa Egmont!

Egmont jaki jest, każdy widzi. Wydawnictwo dwoi się i troi, by dostarczyć polskim czytelnikom komiksy najwyższej jakości, w tym także te, które nawiązują do najemnika z niewyparzoną gębą. W tym jest także Deadpool. Zaczęło się od świetnego runu Gerry’ego Duggana i komika Briana Posehna, który właśnie powoli dobiega końca. Dostaliśmy też Thunderbolts, gdzie Deadpool jest częścią większej ekipy oraz klasycznego Wade’a, spod pióra Joe Kelly’ego, przez wielu uważanego za najlepszy run z najemnikiem.

Wydawnictwo Egmont zapowiedziało kolejne 3 komiksy, na następne 3 miesiące, o których możecie trochę poniżej przeczytać:

Tytuł: Deadpool Classic – TOM 4

Seria: Marvel Classic

Scenariusz: Joe Kelly

Rysunki: Ed McGuiness

Tłumacz: Bartosz Czartoryski

Okładka: Twarda

Opis: Poznajcie prawdę o początkach Deadpoola i niezwykłej więzi, która łączy go ze Śmiercią! W tym tomie Najemnika z Nawijką nawiedzają duchy przeszłości – i to całkiem dosłownie. Na rozgrzewkę przyjdzie mu zmierzyć się z rywalem z dawnych czasów. Później będzie musiał stawić czoło swojemu przeznaczeniu. Czy to właśnie Wade Wilson okaże się mesjaszem, który ocali ludzkość?

Autorami tego tomu są scenarzysta Joe Kelly (X-Men, The Amazing Spider-Man) oraz rysownicy: Walter McDaniel (Deathlok), Pete Woods (X-Men: Mordercza geneza), Steve Harris, Anthony Williams i Yancey Labat.

Premiera: 14.03.2018

Cena okładkowa: 89,99 PLN

Tytuł: Deadpool – Wszystko, co dobre… – TOM 9

Seria: Marvel NOW!

Scenariusz: Brian Posehn, Gerry Duggan

Rysunki: Mike Hawthorne, Salva Espin

Tłumacz: Oskar Rogowski

Okładka: Miękka, broszurowa

Opis: Po spotkaniu z Zenpoolem Wade Wilson popadł w melancholię. Nie ma rady – pora wrócić do pracy. Nasz regenerujący się degenerat wyrusza na Bliski Wschód, gdzie pozornie prosta robota dla korporacji energetycznej zmienia się w brutalną bijatykę. Tymczasem wrogowie Deadpoola nie śpią. Ultimatum planuje krwawą zemstę i bynajmniej nie ma zamiaru poprzestać na jednym morderstwie.

Za scenariusz tego albumu odpowiadają Brian Posehn (popularny amerykański komik znany z kina i telewizji) i Gerry Duggan (Hulk, Nova, Hawkeye vs Deadpool). Autorami rysunków są Salva Espin (Deadpool & the Mercs for Money) i Mike Hawthorne (Queen & Country).

Premiera: 18.04.2018

Cena okładkowa: 39,99 PLN

Tytuł: Deadpool – Deadpooliana wybrane – TOM 10

Seria: Marvel NOW!

Scenariusz: Gerry Duggan, Tim Seeley, Christopher Hastings, Paul Scheer, Nick Giovanetti

Rysunki: Scott Kolins, Elmo Bondoc, Salva Espin, Jacopo Camagni

Tłumacz: Paulina Braiter

Okładka: Miękka, broszurowa

Opis: Dziesiąty tom serii o pyskatym najemniku, który w ostatnich latach wyrósł na jednego z najpopularniejszych bohaterów Marvela. Tym razem Deadpool „pomaga” Spider-Manowi, broni wodnego parku rozrywki i z pomocą Steve’a Rogersa stawia czoło wrogom próbującym sklonować Wolverine’a. Na koniec wyrusza z Thanosem na poszukiwanie Śmierci i spotyka zupełnie nieznaną drużynę zwaną Strażnikami Galaktyki.

Zbiór zawiera historie autorstwa Gerry’ego Duggana (Hulk, Nova, Hawkeye kontra Deadpool), Christophera Hastingsa (The Adventures of Dr. McNinja), Paula Scheera, Nicka Giovannettiego i Tima Seeleya (Nightwing), które zilustrowali: Elmo Bondoc (Ms Marvel), Jacopo Camagni (Hawkeye kontra Deadpool), Salva Espin oraz Scott Kolins (Anihilacja).

Premiera: 23.05.2018

Cena okładkowa: 49,99 PLN

I to by było na tyle. Znaleźliście coś dla siebie? Więcej komiksów od wydawnictwa znajdziecie w poniższym źródle.


Źródło: Klub Świata Komiksu

Facebook Comments
Kliknij:
0