Nowa seria komiksowa „You are Deadpool!” już niebawem!

Teraz to TY możesz być Najemnikiem z niewyparzoną gębą!

Wkrótce Marvel Comics wyda nową, pięcio-zeszytową mini serię o nazwie You are Deadpool!. Za scenariusz ma odpowiadać Al Ewing, znany z komiksu Avengers: No surrender, zaś za oprawę graficzną Salva Espin, wieloletni rysownik postaci Wade’a Wilsona, oraz Paco Diaz, który współpracował z Alem przy Avengersach.

Słówko od twórców:

You’re Deadpool to interaktywna opowieść, która pozwala czytelnikom kontrolować historię Deadpoola przez rzucanie kostkami, śledzenie ich wyników i podejmowanie mądrych (lub katastrofalnych) decyzji.

Seria ma być inspirowana interaktywnymi książkami, w których bierzemy czynny udział w poczynaniach głównego bohatera. Ewing wyjaśnia to w następujący sposób:

You Are Deadpool to pięcioczęściowa gra przygodowa nawiązująca do takich tytułów jak Fighting Fantasy, Lone Wolf i Diceman – gdzie TY i wycięty DEADPOOL kontrolujecie akcję! Każdy tydzień przynosi KOMPLETNĄ przygodę dla jednego gracza – w której spotykasz wspaniałe gwiazdy gościnne, takie jak Hulk, Ghost Rider, Grasshopper, Daredevil i kolejny Grasshopper – które tworzą EPICKIE ZADANIE, jakiego NIGDY DOTĄD NIE WIDZIAŁEŚ, no chyba, że jednak widziałeś! (…) Wszystko to czeka na Ciebie – ponieważ JESTEŚ DEADPOOLEM!

To jednak nie wszystko. Seria ma oferować walki z bossami, możliwość zarządzania swoim ekwipunkiem, tutorial dla początkujących, a także unikalne mini-gry. To pozwala na zupełnie nowy poziom interakcji z taką postacią jak Wade Wilson i daje multum możliwości na zabawne przebijanie czwartej ściany.

Poniżej znajdziecie galerię You are Deadpool:

You are Deadpool zadebiutuje w okolicach premiery filmu Deadpool 2, czyli w maju.


Źródło: Planeta Marvel

Facebook Comments
Kliknij:
0