Dwie nowe figurki Deadpoola zapowiedziane!

Kolejny wkład do serii Deadpool Wave vol. 2 od Marvel Legends, zapowiedziany!

2018 z buta na ostro wjechał w kwestii figurek Deadpoola. Ostatnio pisaliśmy o kolejnej odsłonie figurek z Marvel Legends, dotyczących Deadpoola, a jeszcze wczoraj Ellie wspominała o tym, że w ramach premiery filmu Deadpool 2, firma Funko POP! wypuści nowe figurki Wade’a Wilsona. Dziś kolejna informacja dla kolekcjonerów plastikowych inkarnacji swoich ulubionych postaci Marvela. Zarówno Hasbro, jak i Funko, zapowiedziały kolejne dwie figurki Deadpoola.

Pierwszą z nich jest kolejny wkład w Marvel Legends, bo będzie to Deadpool po domowemu. Póki co dostaliśmy jedynie oficjalne zdjęcie od producenta, ale zdradza ono, iż zobaczymy najemnika z niewyparzoną gębą niczym w sobotni poranek, bo gaciach w serduszka i w bamboszkach. Oczywiście sam Wade jest uzbrojony nawet w weekend, więc nic dziwnego, że w skład zestawu wejdą oczywiście wszelkiej maści gnaty. Jak każda z figurek z linii Marvel Legends, i ten też będzie mierzył 16 cm i będzie miał relatywnie duży zakres ruchu. Zdjęcie poniżej:

Drugą figurką jest, limitowana dla Emerald City Comic Con, inkarnacja Deadpool The Duck z komiksu pod tym samym tytułem. Tym razem jednak nie jest to POP!, który również miał swoją premierę jakiś czas temu, a inna seria zwana Dorbz. Są to niewielkie figurki, o owalnym kształcie, osobiście kojarzące mi się z rosyjskimi matrioszkami. Nie ma o niej za dużo do powiedzenia, bo te figurki nie zawierają żadnych akcesoriów, a ich jedynym celem jest ozdabianie półki kolekcjonera. Poniżej prezentujemy fotkę:

Deadpool The Duck od Funko Dorbz zadebiutuje 1 marca, bo wtedy rozpoczyna się ECCC, zaś Deadpool w portkach pojawi się w sklepach dopiero pod koniec roku, wraz z wówczas debiutującą, drugą falą figurek z serii Marvel Legends – Deadpool Wave.


Źródło: Fortress of Solitude

Marvel Toy News

Facebook Comments
Kliknij:
0