malikowi

Ryan Reynolds złożył życzenia Zaynowi Malikowi, jako Deadpool.

Aktor nie rozstaje się ze swoją rolą, nawet w życiu codziennym!

-Gwiazda filmu DeadpoolRyan Reynolds, złożył życzenia urodzinowe byłemu członkowi boysbandu One Direction – Zaynowi Malikowi, przebrany właśnie za swoje alter-ego – Deadpoola.

Malik nie dawno skończył 25 lat i pochwalił się nagraniem Reynoldsa na swoim Instagramie. Możecie zobaczyć to poniżej:

Tłumacząc na nasz ojczysty:

Zayn, tu Wade. Nie rozłączaj się. Ech, chciałem ci tylko życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Chciałem też przeprosić za to, że wyskoczyłem z ciasta tak agresywnie. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że jest środek nocy, nie wiedziałem też, że jestem na środku twojej sypialni. Chciałem również podziękować twoim ochroniarzom, którzy byli bardzo, ale to bardzo delikatni i zarazem kreatywni z paralizatorem. Tak czy siak, wszystkiego najlepszego dla ciebie i pana Tima Hortona. Dzielisz urodziny z bardzo wyjątkowym i bliskim mojemu sercu Kanadyjczykiem. To tyle.

Deadpool 2 trafi do kin wcześniej niż zapowiadało, bo 18 maja będziemy mogli się cieszyć kolejną odsłoną przygód najemnika z niewyparzoną gębą. W roli głownej ponownie wystąpi Ryan Reynolds, w pozostałych zaś Josh Brolin, T.J. Miller, Zazie Beetz, Brianna Hildebrand i inni. Za reżyserię odpowiada David Leitch.


Źródło: Antyradio

Facebook Comments
Kliknij:
0